کارواش صنعتی علاوه بر عملیات شستشو، فرآیندهای دیگری مانند رنگآمیزی و لایهبرداری را نیز انجام میدهد. این امر علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود، نیاز به نیروی کارگر را نیز کاهش می دهد. دستگاه جاروبرقی نیز یک از تجهیزات مورد نیاز کارواش می باشد که بسیار کارآمد می باشد. برای شستشوی داخلی خودور: که در کارواش های دستی و هم کارواش اتوماتیک انجام می شود نیاز به ابزارهای مشابهی دارد از جمله: مبل شوی، جاروبرقی صنعتی ، دستگاه کفی شوی و دستگاه بخار شوی. در واقع افراد هزینه اضافی برای تهیه مواد شوینده پرداخت نمی کنند اما در صورت نیاز و ضرورت در برخی مواقع می توان فرایند شستشو را با کمی مواد شیمیایی انجام داد. تایمر آبیاری اتوماتیک : تایمر رایج که استفاده زیادی بین افراد و گلخانهها دارد همین مدل اتومات است که زمانبندی آن توسط خود شما صورت میگیرد . تایمر آبیاری بهکو یکی از اجزای مهم و کاربردی در سیستم های آبیاری مزارع و باغ ها است که مدت زمان آبرسانی را به صورت هوشمند برنامه ریزی می کند. پمپ کارواش یکی از دستگاه های مکانیزه و بسیار کاربردی است که در سه نوع به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

این کارواش به عنوان یکی از تجهیزات نظافتی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. واترجت هم به صورت ثابت در یک جا و هم به صورت سیار در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مواد شوینده را هم می توان به صورت ترکیبی با آب و هم می توان در حین پاشش آب تزریق نمود. عملکرد تمامی انواع مدل های آن به این صورت می باشد که جریان آب پاشش شده توسط دستگاه، رابطه میان آلاینده ها و سطوح را سست کرده و با فشار بسیار بالا، جرم و آلودگی ها را به طرز اثربخشی از سطوح جدا می سازد. دبی در این پمپ پیستونی از 8 لیتر در دقیقه تا 16 لیتر در دقیقه متغیر است و تا 275 bar فشار تولید میکند. پمپ کارواش صنعتی معمولاً هنگام استفاده کمتر از آب و صرفهجویی در مصرف آب استفاده میشود. البته ناگفته نماند هر نوع مواد شوینده ای قابل مصرف در دستگاه نیست و باید مواد شوینده مخصوص واترجت را تهیه نمود. هدف اصلی از استفاده کردن کارواش های صنعتی مصرف کمتر آب و بالا بردن سرعت نظافت است.

https://abniro.com/car-wash-3-ph/

حتی اگر نیاز به دو ایستگاه آبیاری دارید باز هم می توانید از تایمر های آبیاری که دو خروجی دارند استفاده کنید. 2. RunTime: مدت زمان آبیاری را نشان میدهد. هانتر نام یکی از بهترین و بزرگترین برندهای موجود در زمان حال در زمینه تولید تایمر آبیاری دیجیتال در دنیا میباشد. این آبیاری را طبق برنامه تایمر اوربیت از پیش تعیین شده امکان پذیر می کند. در برخی مدل ها که دارای وای فای می باشند، دستگاه توسط اپلیکیشن به تلفن همراه شما متصل می شود و کنترلر آبیاری طبق برنامه ای که شما از پیش تعیین می کنید آبیاری گیاهان را آغاز می کند و در ساعت معین آبیاری راقطع می کند. تایمر آبیاری نسبت به کنترلر آبیاری هوشمند دارای قیمت پایین تری می باشد از این رو برای مصارف خانگی بسیار پر کاربرد و پرطرفدار می باشد. این نوع پمپ، همان دستگاه پلانجری فشار قوی از خانواده جا به جایی مثبت است که از یک عملکرد معمولا چرخشی، برای ایجاد حرکات رفت و برگشت پیستون درون سیلندر استفاده می کند و از طریق آن، فرایند پمپاژ و خروج پرفشار آب را انجام می دهد. پیستونی که درون سیلندر فرو می رود ، حجم یک سیال را تغییر می دهد و در حالی که آن را به درون یک سیال می کشاند یعنی پمپ در حال پمپاژ است.

یک خلاء جزئی ایجاد می شود که بطور مداوم مایعات بیشتری را به داخل پمپ جذب می کند. در قسمت تخلیه ، حجم موجود کاهش می یابد و افزایش نتیجه فشار باعث می شود که مایعات به داخل خط خروجی برسد. پمپ فشارقوی دستگاه باقابلیت تنظیم فشار در بسیاری از مدلها، امکان شستشوی انواع سطوح و آلودگیها را فراهم میکند. همچنین با استفاده از کارواش با فشار آب شدید میتوان روند شستشو را بهراحتی تسریع و تکمیل کرد. پمپ، فیلتر آب ورودی، موتور، نازل، شلنگ با فشار قوی، لنس تفنگی از جمله مهم ترین اجزای سازنده یک واترجت صنعتی هستند. نازل یکی از مهمترین تجهیزات شستشوی ماشینهای صنعتی است که معمولاً با قاشق یا تیغه همراه دستگاه تهیه میشود. علاوه بر این، تجهیزات صنعتی را میتوان یکی از ملزومات هر مرکز کارواش شخصی یا عمومی دانست که باکیفیت بسیار بالایی در بازار ارائه میشود و میتوانید از آن استفاده کنید.