یکی از وسایلی که در دکوراسیون سرویس سرویس بهداشتی از گذشته همراه ما بوده و امروزه نیز حضور خود را حفظ کرده، شیر توالت است. برخی از مردم به دلیل قیمت کمتر شیر توالت کلاسیک ترجیح می دهند که از این مدل خریداری کنند. از طرفی دیگر هنوز در مکان های عمومی از این نوع شیر توالت استفاده می شود. بنابراین به نظر می رسد که مطالعه مطلبی درباره این وسیله به شما در خرید شیر توالت کلاسیک کمک زیادی کند. در ادامه به طور خلاصه با این وسیله آشنا خواهیم شد.

اجزای تشکیل دهنده شیرآلات بهداشتی کلاسیک

شیرها معمولا از جنس برنج می باشند ولی روکش آنها در انواع مختلف می باشد از قبیل روکش کروم براق و یا مات، روکش نیکل براق و مات ، روکش مات خشدار ، روکش با رنگهای مختلف طلایی ، سیاه ، سفید ، قرمز و ..

شیرآلات روکار

برای شیرآلات روکار لوله کشی معمولی داخل دیوار انجام می شود و سر لوله از دیوار بیرون می ماند سپس شیرخریداری شده و نصب می گردد. شیرآلات روکار شامل شیر توالت یا آفتابه ، شیر روشویی ، شیر دوش ، شیر آشپزخانه ، شیر کامل حمام با سردوش می باشند.

شیرآلات توکار

نسل جدیدی از شیرآلات که فضای کمتری را اشغال می کنند و زیبایی بیشتری را به فضا می دهند.مغزی این شیرآلات که هم می تواند از برنج ساخته شده باشد و هم از پلاستیک که داخل دیوار و یا سقف کار می شود .از این نوع شیرآلات هم در حمام و هم در توالت به عنوان شیرآفتابه می توان استفاده کرد.  سر دوش دستی یا تلفنی ، سر دوش سقفی و یا دیواری ، مخلوط شیر حمام ، مخلوط شیرآفتابه ، شیرروشویی از انواع شیرآلات توکار هستند.

شیر توالت کلاسیک قهرمان

مثل دیگر انواع شیرآلات بهداشتی موجود در بازار، شیر توالت ‌کلاسیک نیز دارای بدنه ، کارتریج یا مغزی و دستگیره تشکیل شده است. جنس بدنه شیر ‌توالت کلاسیک از آلیاژ برنج می‌باشد.

انواع شیر ‌توالت کلاسیک

در کل دو نوع شیر‌‌ توالت کلاسیک در بازار موجود است. تک دستگیره و دو دستگیره. مدل تک دستگیره همانطور که از اسم آن معلوم است، دارای یک دستگیره است. اما شیر توالت دو دستگیره دارای دو شیر آب سرد و گرم است. معمولا در خانه ها از شیر‌‌ توالت دو دستگیره استفاده می کنند. در اماکن عمومی نیز تمایل بیشتر به سمت خرید شیر توالت کلاسیک تک دستگیره است.

قیمت شیر توالت کلاسیک

شیر توالت کلاسیک راسان

فکر کنم دیگر نیازی به این نباشد که عنوان کنیم قیمت شیر توالت کلاسیک نسبت به دیگر انواع شیر توالت کمتر است. دلیلش نیز بسیار واضح است . چون این نوع شیر توالت طراحی ساده ای دارد و برای کسانی مناسب است که عملکرد شیر جزو اولویت‌های اصلی آن هاست.

سخن آخر

اگر به دنبال تکمیل و بازسازی ساختمان خود هستید و انتخاب تجهیزات ساختمانی برایتان به یک چالش تبدیل شده است . بهتر است قبل از آنکه برای خرید تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی اقدام کنید در ابتدا گزینه‌ها را بشناسید ، از لحاظ ظاهر و عملکرد با دکوراسیون هماهنگ کنید و سپس بهترین تصمیم را بگیرید.

همانطور که در اول این نوشته نیز قول داده بودیم ، شیر‌ توالت کلاسیک و انواع آن را به طور خیلی مختصر توضیح دادیم و درباره قیمت شیر توالت‌ کلاسیک نیز اشاره ای داشتیم. گفتیم که قیمت آن بسیار مناسب و در حد شیرآلات اهرمی معمولی است و برای کسانی که به عملکرد شیرآلات بهداشتی اهمیت می‌دهند نیز بسیار کاربردی است. در بازار برندهای مختلفی از شیر توالت‌ کلاسیک مانند : شیر توالت کلاسیک راسان، شیر توالت کلاسیک قهرمان، شیر توالت کلاسیک اوج و شیر توالت کلاسیک کلار قابل خریداری است. شما می‌توانید کلیه این برندها را در رضایی مشاهده و خریداری کنید

جهت خرید انواع شیرآلات می توانید به وب سایت رضایی https://rezaeigroup.ir/ مراجعه نمایید.