به طور کلى دستگاه یا به صورت پلمپ از کشور تایوان وارد کشور میشود یا قطعات از تایوان وارد میشود و در ایران منتاژ میشود. اما به این نکته دقت کنید که همین ماده اصلی و تشکیل دهنده بدن انسان در صورتی که دارای آلودگی و مواد و املاح مضر باشد و وارد بدن شود، چه صدماتی و بیماری هایی را می تواندبه بدن انسان وارد کند. اینگونه بعدا بیماری های کمتری سراغ شما میایند. بهعنوانمثال مشتریانی داشتهایم که به علت بیماری و ضعف در برابر میکروارگانیسمها، پزشک توصیه کرده که حتماً آب تصفیه شده از uv عبور کند تا بهطور کامل گندزدایی و بهنوعی پاکسازی شود. سیستم اسمز معکوس در حال حاضر به عنوان بهترین سیستم تصفیه آب در دنیا شناخته میشود که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد. بدنه ی این تصفیه آب فلزی نیست و هوزینگ های اون به صورت 90 درجه قابلیت چرخش داره و این موضوع خیلی به کار تعویض فیلتر های پیش تصفیه میاد .

مرکز خرید دستگاه تصفیه آب مینروا فیلتر یکی از معتبرترین مراکز فروش آب تصفیه کن های خانگی می باشد که می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید تصفیه آب به سایت این شرکت مراجعه نمایید. ممکن است شما هم از آن دسته افرادی هستید که از آب لوله کشی منزلتان برای نوشیدن راضی نیستید و از تهیه بطری های آب نیز خسته شده اید. تصفیه آب سافت واتر یکی از برندهای معتبر در ایران است. این شرکت همچنین امکان دسترسی به قطعات، فیلترهای تصفیه آب و کلیه تجهیزات تصفیهای مورد نیاز را با نازلترین قیمت بازار برای کلیه هموطنان در سراسر کشور فراهم کرده است. علاوه بر روش تصفیه دستگاه و اورجینال بودن قطعات، استاندارد های دریافت شده برند تصفیه آب نیز قابل اهمیت است. می توانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره ی رایگان با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید تا بهتر در خرید دستگاه تصفیه آب خود تصمیم گیری نمایید. اطلاعیه دعوت به همکاری و اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، شرکت آبینه با هدف اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی و دستگاه تصفیه هوا بدینوسیله از تمامی فروشندگان و عرضه کنندگان دستگاههای تصفیه آب خانگی و صنعتی و نیز دستگاه تصفیه هوا دعوت می کند با ارسال مشخصات خود، در صورت داشتن شرایط اعطای نمایندگی فروش دستگاه آب تصفیه کن ، دریافت لیست قیمت کالاهای ما، در صورت مناسب بودن شرایط و قیمتها بتوانیم همکاری متقابل و دو طرفه ای را با هم داشته باشیم.

شرکت آبینه بزرگترین واردکننده و عرضه کننده بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که به خدمات نصب و ارسال رایگان، ارائه گارانتی بدون قید و شرط طلایی و خدمات پس از فروش تصفیه آب طولانی مدت و فروش به صورت نقد و اقساط میپردازد. با پیشرفت تکنولوژی امروزه آب اقیانوس ها و دریاهای آب شور نیز به عنوان منابع جایگزین آب های زیر زمینی پس از تصفیه و پاکسازی کاربرد مصرف خانگی پیدا کرده اند. ظاهر آن ها بسیار نزدیک به اصل آن هاست. در ادامه بیشتر با دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس آشنا می شوید. متنوع ترین تصفیه آب و آب سرد کن ها با بهترین قیمت در باسلام. همانطور که پیش تر گفتیم دستگاه های تصفیه آب باید برچسب های استاندارد بین المللی داشته باشند که از جمله این استاندارد ها میتوان به WQA و NFS اشاره داشت. کلر در آب آشامیدنی که برای میکروب زدایی به آب شهری اضافه میشود باید بعد از میکروب زدایی تصفیه گردند، وجود کلر در آب آشامیدنی به سفیدی و ریزش مو و همچنین چروک شدن پوست منجر می شود. آیا میدانستید با اینکه استخرها را با کلر ضدعفونی میکنند اما برخی میکروب ها میتوانند وارد بدن انسان شوند؟

برخی از دستگاه ها برای اضافه نمودن ویژگی هایی مانند عمر طولانی آب، خاصیت بخشیدن به آب و غیره از تعداد فیلترهای بیشتری استفاده می کنند. ساختمان های ما فیلترهای تصفیه ابتدا ورودی ساختمان که از شبکه اصلی یا چاه شما می آید را از پیش فیلترها عبور داده و با فیلتر نصب شده آنها را از ذرات جامد و آلودگی تصفیه می کنند و با فیلترهای کربنی باقی مانده مواد شوینده و بوی آن را از آب خارج می کنند. دیگر املاح مضر در آب آشامیدنی میتوان به آلاینده های آلوده سرطان زایی همچون، نیترات ها، نیتریت ها وغیره اشاره نمود که با یک دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی به روش اسمز معکوس به تصفیه آب آشامیدنی بپردازد تمام این املاح تصفیه شده و املاح مفید مورد نیاز در آب آشامیدنی باقی خواهد ماند. مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی، امروزه بر هیچکس پوشیده نیست زیرا، آب آشامیدنی لوله کشی شهری این روزها با انواع خاک آلوده و آب های زیرزمینی مخلوط شده و سرشار از املاح مضر است. روش اسمز معکوس از حدود ۵۰ سال قبل یعنی دهه ۱۹۷۰ شناخته شده و روز به روز بیشتر مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. یعنی دستگاهی که شامل ۶ فیلتر است و پمپ ندارد

*آدرس سایت و شماره تماس های ما:

https://abineco.ir خرید تصفیه آب

02144741638

02144704559

09127122764