در صورت لزوم استفاده از پرستار ارشد در خانواده به دلیل اورژانس پزشکی، فرصتی برای بررسی و بررسی امکانات مختلف پزشکی وجود ندارد و این کار باید به سرعت انجام شود، در غیر این صورت خانواده فرصت مذاکره با شرکت را خواهند داشت. این مرکز بر اساس وضعیت مالی و نیاز سالمندان بهترین پرستاران را استخدام می کند.

قبل از تماس با خانه سالمندان، باید موارد زیر را مشخص کنید تا اولین تماس، ارائه اطلاعات دقیق و کامل در مورد وضعیت سالمند به متخصص باشد. هوم پرستاری مجرب و حرفه ای است که قلب سالمندان را می شناسد و می تواند به خوبی از سالمندان مراقبت کند، نکات زیادی را برای انتخاب پرستار سالمندی برای کمک به سالمندان در شرایط و سن و سال خود بیان کرده است. نظر شرکت یا فرد باید از شرایط و محیط کار آگاهی کامل داشته باشد و رعایت این شرایط موجب رضایت طرفین خواهد شد.نکات مهم جهت اطلاع پرستار از وضعیت سالمندان

الزامات:

ابتدا باید نیازهای مافوق خود را فهرست کنید. پرستار سالمند نیازهای سالمند را از بیدار شدن تا خوابیدن و نیازهای سالمند را در هنگام خواب ثبت می کند.توانایی بدنی:

چقدر به کمک دستی نیاز است و پرستار چقدر باید از نظر فیزیکی کمک کند.
 

حمل و نقل:

آیا پرستار باید پیرمرد یا پیرزن را برای نوبت دکتر و ویزیت خانواده از خانه بیرون بیاورد... آیا باید رانندگی کند؟ آیا مراقب یا پرستار باید ماشین داشته باشد یا اجاره کند یا می تواند از ماشین سالمند استفاده کند؟ آیا باید سالمند را با عصا یا ویلچر و واکر به پارک و فضای باز محله برد تا هوای تازه کند؟اندازه حافظه:

افسردگی؟ آیا او همه چیز را فراموش خواهد کرد؟ یا در آستانه فراموشی؟ آیا باید همیشه با او صحبت کنم؟

برای درک بهتر مفهوم فراموشی (آلزایمر) باید آگاهی داشته باشید و خانواده سالمندان باید این را بدانند زیرا بهتر است شما متخصصی را در این زمینه انتخاب و انتخاب کنید.نه:

آیا به پرستار یا مراقبی نیاز دارید که زبان خاصی را بلد باشد؟

ساعت کار:

چند ساعت در روز به پرستار نیاز دارید؟ ساعات کاری یک فرد نکته مهمی در انتخاب شغل در خانه سالمندان است.

محدودیت های غذایی:

تمام نیازها و محدودیت های غذایی روزانه او باید شناخته شود. مراقب باید از حساسیت ها و محدودیت های غذایی سالمند آگاه باشد و اینکه آیا تهیه غذا به عهده پرستار است یا اینکه سایر اعضا می توانند از طریق تلفن تهیه یا سفارش دهند.مهارت های مورد نیاز:

یک پرستار باید چه مهارت هایی داشته باشد؟ مثلا تزریق انسولین، اندازه گیری فشار خون، تغییر وضعیت و ....

داروها:

داروهای استفاده شده توسط سالمندان باید به مرکز پرستاری افشا شود. برخی از داروها عوارض جانبی دارند که باید در هنگام انتخاب پرستار به آنها توجه کرد.شرایط برای سالمندان:

در مورد وضعیت جسمانی سالمندان از جمله وزن، قد و توانایی حرکت دقیق و برخی از عادات اخلاقی و رفتاری سالمندان به کارشناسان بگویید. اگر شب از خواب بیدار شود و زیاد فریاد بزند یا عصبی باشد و حرف بزند و غیره.

در رابطه با اعتقادات دینی، اگر شرایط خاصی وجود دارد، بهتر است در مورد آن صحبت شود تا ارتباط بهینه بین خواهر و فرد بزرگتر ایجاد شود.


تعداد اعضای خانواده:

چه کسی یا چه چیزی با سالمندان زندگی می کند؟ وضعیت شغلی، سن و جنسیت آنها بسیار مهم است. همچنین اندازه سفر خانوادگی باید قابل پیش بینی باشد.اخرین حرف

از آنجایی که افراد مسن زیادی هستند که نمی خواهند از آنها مراقبت شود، حتی خانواده هایی هستند که فرصت و وقت و آگاهی ندارند، بنابراین سعی می کنند این کار را انجام دهند. بهترین فرد را برای انتخاب پرستار سالمند برای نگهداری از عزیزتان انتخاب کنید.بنابراین برای انتخاب بهتر باید تمامی شرایط رفتاری و اخلاقی مشخص شود و حتی شرایط جسمی نیز به طور کامل توضیح داده شود.

 

مشاهده ادامه:  https://avalsafiresalamat.com/پرستار-سالمند/