x تبلیغات
مجله پارسی

شرایط برق در روزهای آینده تا حدودی بهتر می شود

 مصطفی رجبی مشهدی افزود: بیمارستان ها هیچگاه در اولویت قطعی برق نبوده و نخواهد بود. مگر آنکه حوادثی رخ دهد که منجر به قطع برق بیمارستان ها شود.

وی ادامه داد: بیمارستان ها مجهز به دیزل اضطراری هستند که در شرایط قطعی برق بلافاصله وارد مدار می شود.

رجبی مشهدی با اشاره به اینکه هر یک درجه افزایش دمای هوا باعث بالارفتن یک هزار و ۵۰۰ مگاواتی مصرف برق می شود، خاطرنشان کرد: تامین این میزان برق که به نیاز مصرف افزوده می شود، در شرایط کنونی بسیار سخت است.

وی با بیان این که در حال حاضر نیروگاه‌های کشور توان تولید ۵۴ هزار مگاوات برق را دارند، خاطرنشان کرد: روز گذشته نیاز مصرف رکورد بسیار سنگین و بزرگی را ثبت کرد و به ۶۶ هزار و ۲۵۰ مگاوات رسید که نسبت به اوج بار سال گذشته حدود ۸ هزار مگاوات و نسبت به روز مشابه سال گذشته ۱۰ هزار مگاوات بیشتر است.

سخنگوی صنعت برق افزود: باوجود کمک های صنایع، کشاورزان و همه مشترکان در برنامه های مدیریت بار، تولید نیروگاه ها به دلیل کاهش منابع آبی، پاسخگوی نیاز مصرف نیست و مجبور به اعمال خاموشی برنامه ریزی شده در بخش خانگی هستیم.

رجبی مشهدی ادامه داد: به طور قطع مدیریت مصرف توسط مشترکان خانگی بسیار موثر است.

وی گفت: به ویژه در وسایل سرمایشی که باعث افزایش شدید مصرف می شود در صورتی که کولرهای گازی روی دمای ۲۵ درجه تنظیم و از دور کند کولرهای آبی استفاه شود، شاهد بهبود شرایط خواهیم بود.

سخنگوی صنعت برق در خصوص دلایل خاموشی های خارج از جداول اعلام شده نیز افزود: در این شرایط تمام تاسیسات صنعت برق شامل نیروگاه ها، خطوط انتقال و شبکه های توزیع به صورت پرفشار در حال استفاده است که باعث افزایش حوادث در شبکه می شود.

رجبی مشهدی ادامه داد: وقتی مصرف برق بیش از پیش بینی ها افزایش می یابد، نمی توانیم خاموشی ها را براساس جدول زمانبندی اعمال کنیم و اضافه بر این در این شرایط، حوادث شبکه هم افزایش می یابد که خاموشی های برنامه ریزی نشده را به دنبال دارد.

وی همچنین از افزایش واردات برق به کشور تا ۶۵۰ مگاوات خبر داد و گفت: با تمهیداتی که بکار بسته شده است، در روزهای آینده، شرایط تا حدی بهبود خواهد یافت.

شرایط دریافت گارانتی سام سرویس

شرکت سام سرویس مانند سایر سرویس های ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش شرایط استانداردی برای ارائه ی خدمات خود تعیین کرده است. در ادامه این شرایط را توضیح داده و در مورد خدمات پس از فروش شرکت سام سرویس شفاف سازی های لازم صورت می گیرد.

شرایط عمومی گارانتی

ضمانت نامه باید دارای هولوگرام باشد و در غیر این صورت اعتبار ندارد.

خدمات گارانتی شامل خدمات رایگان تعویض قطعات و دستمزد رایگان است. این خدمات در طول دوره ی گارانتی ارائه می شود. اگر در طول دوره ی گارانتی محصولات قطعات نیاز به تعویض پیدا کنند، تنها در صورت استفاده ی نرمال از قطعات تعویض آن ها و دستمزد تعویضشان جزو گارانتی سام سرویس قرار می گیرد.

داشتن برگه ی ضمانت نامه برای استفاده از خدمات گارانتی الزامی است. و خدمات پس از فروش سام سرویس تنها به دستگاه هایی تعلق می گیرد که دارای ضمانت نامه باشند.

برای استفاده از خدمات گارانتی تنها باید به مراکز مجاز معرفی شده توسط سام سرویس مراجعه کرد

نهایت مدت زمان پوشش خدمات پس از فروش سام سرویس برای گروه محصولات TV، لوازم خانگی، کولر، موبایل و تبلت 18 ماه می باشد.

مدت زمان دوره ی خدمات پس از فروش سام سرویس برای  مانیتور 24 ماه است.

مدت زمان دوره ی خدمات پس از فروش برای فکس، پرینتر و . . . 14 ماه است.

مدت زمان دوره ی خدمات پس از فروش کمپرسور کولرهای اسپیلیت 60 ماه است.

مدت زمان خدمات پس از فروش کمپرسور انواع یخچال 42 ماه است.

مدت زمان خدمات پس از فروش کمپرسور یخچال های دارای  اینورتر 123 ماه است.

مدت زمان خدمات پس از فروش موتور لباسشویی های نوع اینورتر 123 ماه است.

اگر محصولات دارای نصب رایگان باشند، تنها نماینده ی مجاز شرکت سام سرویس می تواند اقدام به نسب آن ها بکند. این شرط لازم برای اجرای خدمات پس از فروش است. تاریخ شروع دوره ی گارانتی نیز از همان روز نصب دستگاه محاسبه می شود

برخی محصولات فاقد نصب رایگان هستند. ملاک شروع دوره ی خدمات پس از فروش برای این محصولات تاریخ خرید آن ها است. بنابراین ارائه ی فاکتور رسمی و معتبر شرط اولیه ی استفاده از خدمات گارانتی برای این محصولات است.

موارد لغو ضمانت نامه

1)    اگر محصولات بر اثر ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی آسیب ببینند.

2)    استفاده ی غلط از دستگاه یا استفاده در شرایط غیر استاندارد از دستگاه و یا عمل نکردن به توضیحاتی که در دفترچه ی راهنمای همراه محصول ذکر شده است.

3)    دستگاه هایی که مشخص شود دستکاری شده اند یا تغمیرکارانی غیر از نمایندگیان مجاز سام سرویس اقدام به تعمیر آن ها کرده باشند.

4)    هر گونه  دست کاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوعی از آسیب به برگه ی ضمانت نامه.

برای خرید انواع لوازم خانگی سامسونگ می توانید به نمایندگی فروش محصولات سامسونگ غرب تهران مراجعه کنید و نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در همین منطقه از تهران و سایر مناطق ان آماده ی ارائه ی سرویس های مورد نیز به شما هستند.

مشاهده ادامه:

https://dmfx.ir/mag/2616

توقیف خودرو عروسی و بازداشت گل‌فروش متخلف

 منصور رضایی در گفت‌وگو با ایسنا از برخورد با گل‌فروشی که به مصوبات ستاد مقابله با کرونا بی‌اعتنا بود خبر داد و افزود: با دستور دادستان الیگودرز، مالک گلفروشی در حین تزئین ماشین عروس به همراه راکب خودرو دستگیر و خودرو به پارکینگ منتقل شد.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه الیگودرز در حال حاضر گرفتار موج چهارم بیماری کرونا شده، هیچگونه اغماض و کوتاهی در برخورد با افرادی که به مصوبات ستاد مقابله با کرونا بی‌توجهی می‌کنند، نخواهیم داشت.

رضایی یادآور شد: در روزهای اخیر چندین داماد به همراه پدران‌شان و سایر عوامل برگزاری جشن‌های عروسی بازداشت شده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری الیگودرز با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا، تصریح کرد: جلوگیری از برگزاری هرگونه تجمع به ویژه برگزاری مراسم عروسی و عزا که کانون مهمی برای انتشار و گسترش کرونا بوده با جدیت انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: کمیته رصد مراسم عروسی و ترحیم در الیگودرز تشکیل شده و با جدیت فعالیت دارند و تاکنون از برگزاری چندین مراسم ممانعت شده است.

رضایی یادآور شد: ظرفیت تخت‌های بیمارستان ولیان تکمیل شده و با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا در الیگودرز، شرایط بحرانی است و از مردم می‌خواهیم موارد لازم را رعایت کنند که از این وضعیت خارج شویم.

 

 

 

مواد اولیه برای ساخت مواد آرایشی

 

در ادامه به شما توضیح خواهیم داد این محصولات ارگانیک چگونه ساخته می شوند و سلول های گیاهی چگونه در آنها به کار رفته می شوند. پس اگر توانستید با دکتری برای تبلیغات محصولات خود قرار داد ببندید گام بزرگی برای فروش محصولات خود برداشته اید. استفاده از محصولات گیاهی و ارگانیک احتیاجی به دلیل ندارد، اما بهتر است بدانید که با خرید محصولات آرایشی گیاهی چه لطفی در حق خودتان میکنید. به دلیل تقاضای زیاد بانوان شرکت های کوچک و بزرگی برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت کرده اند.این تقاضای زیاد سبب شده که سالانه مقادیر زیادی لوازم آرایشی تولید شود و این تولید بالا تولید کنند گان را به سمت استفاده از مواد شیمیایی در ترکیبات لوازم آرایشی کرده است. ارگانیک به معنی این است که همه ی ترکیبات و مواد اولیه محصول مورد نظر از طبیعت گرفته شده و فاقد هر گونه سموم و مواد شیمیایی می باشد. محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک عاری از هر گونه ماده شیمیایی می باشند و از سلول های گیاهی در تولید آنها استفاده می شوند. در این مقاله به اهمیت بسته بندی در محصولات آرایشی و بهداشتی می پردازیم. 

استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی حلال در بین همه ی جوامع به طور روز افزونی افزایش پیدا می کند.بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ با استفاده از برند سازی سعی می کنند که محصولات خود را در سطح جهانی به فروش می رسانند.محصولات آرایشی و بهداشتی امروزه در صنعت زیبایی جای منحصر به فردی دارند که هیچ چیز دیگری جای آن ها را نخواهد گرفت. هر چقدر که در تبلیغات لوازم آرایشی خود سعی کنید که بگویید در هر محصولی که ارائه می دهید چه نیازی از مصرف کنندگان را رفع می کند در فروش این محصولات موفق تر هستید. می توانید مشاورهایی را برای فروش بیشتر تربیت کنید که بتوانند در داروخانه ها به مراجعه کنندگان مشاوره دهند و محصولات بیشتری را بفروشند. یا این که دلتان خواسته از آب تمشک به جای رژ گونه استفاده کنید ؟ در این محصولات از گل و عصاره بابونه ، رز ماری ، سدر ، شیرین بیان و .. استفاده می گردد و روی محصولات ارگانیک مهر سلامت زده شده است.

بسته بندی هایی که فلزی هستند موادی که اسپری ها را در خود نگهداری می کنند و همچنین بسته بندی افشانه ها نیز از همین مواد هستند. بسته بندی ها باید ظاهری جذاب داشته باشند و همچنین جنس های خوبی داشته باشند تا محصولات آرایشی و بهداشتی را به خوبی نگه داری کنند. تحقیقات نشان داده یک تیزر تبلیغاتی ساده تر خیلی بیشتر جواب می دهد تا نسخه پیچیده تر آن. با توجه به مطالب گفته شده میتوان ادعا داشت :کیفیت منحصر بفرد ،کاربرد گسترده، مواد اولیه درجه یک و قیمت مناسب محصولات آرایشی گریماس هلند ، این برند را تبدیل به یکی از محبوب ترین برندها ساخته است. سرب یکی از رایج ترین موادی است که در لوازم ارایش تقلبی یافت می گردد که بر روی کلیه ها - کبد- اندام های حسی و قلبی عروقی تاثیر می گذارد که برای سلامت انسان بسیار خطرناک است. همه ی انسان ها ی عاقل می خواهند محصولی را استفاده کنند که با بدن آنها دوست باشد و همچنین با طبیعت دوست باشد. در عصر حاضر هم تقاضای بیشتر انسان ها این است که از محصولاتی استفاده نمایند که ارگانیک باشد و این مسئله را بتوانند در همه ابعاد زندگی ببینند. در جوامع کنونی آرایش صورت بانوان به صورت یک امری ضروری در آمده است .

تولوئن یک ماده اولیه است که در لاکهای ناخن پیدا میشود که اگر این ماده توسط فرد باردار تنفس شود ممکن است موجب اختلال در رشد جنین شود. به عنوان مثال بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی به طوری است که بهتر است ظاهر بسیار مطلوبی برای انتخاب خانم ها باشد و همچنین اطلاعات کاملی از بسته را در اختیار مصرف کننده ها داشته باشد. مواد لازم برای ساخت لوازم آرایشی. مواد اولیه برای ساخت مواد آرایشی ,مواد اولیه لوازم آرایشی و ساخت رژلب از کجا می آید؟ باید خاطر نشان کرد که لوازم آرایش ارگانیک فاقد هر نوع مواد شیمیایی می باشند و هیچ ضرری برای پوست و موها ندارند و اکثرا با گیاهان و گل ها تولید می گردند. هنگامی که برای خرید یک محصول آرایشی تصمیم میگیرید، اغلب تصورتان این است که هرچه برچسب محصول نشان بیشتری از سلامتی داشته باشد، بیشترین مزایا را برای مراقبت از پوست به شما ارائه خواهد کرد. در حال حاضر با ۱۰۰ هزار تومان میتوان ادکلنی مشابه ۲۰۰ هزار تومانی سابق خرید که قیمت آن به یک میلیون و دویست هزار تومان افزایش پیدا کرده است. در طی این مدت زمان، افراد بهطور مداوم همانند اعضای یک فرقه، کنترل و افکار و نگرشهای آنان سازماندهی میشوند.

در مورد مواد اولیه برای ساخت مواد آرایشی بیشتر بدانید.

جزئیات تبادل زندانیان ایرانی و استرالیایی از زبان سید عباس عراقچی

 سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه که در مراسم تبادل سه زندانی ایرانی در تایلند و یک تبعه استرالیایی - انگلیسی در هفته گذشته حضور داشت، در خصوص این تبادل عنوان کرد: روز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ در نتیجه یک کار فشرده دیپلماتیک با دو کشور تایلند و استرالیا که بیش از یک سال به طول انجامید، سه زندانی ایرانی در تایلند با یک زندانی استرالیایی در تهران تبادل شدند.

وی افزود: این تبادل در نوع خود منحصر به فرد می‌باشد چرا که: سه کشور در این تبادل دخیل بودند و یک تعامل سه جانبه صورت گرفت. سه ایرانی در برابر تنها یک خارجی آزاد شدند. تبادل در فرودگاه تهران صورت گرفت. یعنی اول سه ایرانی آزاد و به تهران وارد شدند، بعدا زندانی استرالیایی از کشور خارج شد. تبادل با یک هواپیمای اختصاصی استرالیایی انجام شد که ابتدا زندانیان ایرانی را به تهران منتقل کرد.

عراقچی ادامه داد: اینجانب در لحظه انجام تبادل برای آخرین هماهنگی‌ها و نیز ایجاد اطمینان از به ثمر رسیدن یک سال تلاش همکارانم و صد‌ها ساعت رایزنی سیاسی، در فرودگاه حضور پیدا کردم و افتخار داشتم که از سه هموطن عزیز خود استقبال کنم. پس از ورود این سه نفر و ابراز اطمینان از سلامتی آن‌ها دستور عزیمت زندانی استرالیایی داده شد.

گفتنی است که تبادل زندانی یک امر مرسوم و پذیرفته شده در عرف بین المللی است و به هیچ وجه ناقض استقلال قوه قضائیه نیست. در همه کشور‌ها بعد از آن که مسیر قضایی به پایان رسیده و فرد به زندان محکوم شد، امکان تبادل او بر اساس منافع ملی ایجاد می‌شود. در کشور ما این امر با تصویب شورای عالی امنیت ملی میسر می‌شود. کشور‌های دیگر هم روال خود را دارند.

نرم افزار سانترال

دستگاه های سانترال هایبرید یا چند منظوره با داشتن انعطاف پذیری بالا برای افزایش خطوط شهری و امکانات بلفعل و بلقوه ،بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط میباشد.این دستگاه ها علاوه بر پوشش تمام امکانات و ویژگی های سانترال سری TE ،امکانات شاخص خود را دارند تا تمام نیاز کاربران خود را برطرف کنند ،از جمله این امکانات :

گوشی های مدریتی با طراحی و کارایی تحسین برانگیز

قابلیت سازگاری با خطوط پی آر آی (ISDN(BRI/PRI

تجهیزات بیسیم (MULTI CELL) برای برقراری ارتباط تلفنی سیار – سیستم تلفن DECT

کاهش هزینه های مکالمه از طریق ویژگی پروتکل اینترنتی VOIP

ایجاد شبکه قابل اعتماد از طریق E1 , E & M

صندوق صوتی پیشرفته TVM

تلفن کامپیوتری / کنسول کامپیوتری

 

درصورتی که قبلا اطلاعات مشتریان خود را در داخل نرم افزار های دیگر ثبت کرده ویا از نرم افزار اکسل برای ثبت اطلاعات مشتریان خود استفاده کرده باشید نرم افزار CRM اوج این قابلیت را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید اطلاعات خود را به راحتی و بدون از دست دادن حتی یک رکورد به نرم افزار crm انتقال دهید.

 

روابط تهران و آنکارا باید بیش از پیش تقویت شود

 دریا اورس سفیر ترکیه در تهران صبح امروز (دوشنبه، ۳ آذرماه) با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

قالیباف در ابتدای این دیدار با اشاره به پیوند‌های عمیق و تاریخی ایران و ترکیه در حوزه فرهنگی گفت: روند رو به رشد ارتباطات فیمابین و توسعه دو کشور در منطقه، فرصت‌های فراوانی برای همکاری­‌های همه جانبه فیمابین فراهم آورده که باید از آن در راستای منافع دو ملت بهره ببریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تحریم­‌های آمریکا علیه کشور‌های مستقل را سیاستی شکست خورده خواند و تصریح کرد: در سال­های اخیر علیرغم اعمال تحریم‌های ظالمانه و سیاست یکجانبه گرایی آمریکا بر علیه کشورمان، پایه‌های تولیدات داخلی جمهوری اسلامی ایران محکم‌تر شد و تهدید‌ها به فرصت تبدیل شدند که آثار آن در آینده نزدیک قابل مشاهده است.

وی در همین بخش افزود: شیوع کرونا از دلایل کاهش مناسبات تجاری میان دو کشور هست و باعث مشکلاتی در حوزه بازارچه‌های مرزی و تجارت رسمی شد، اما امیدوارم با تمهیدات مسئولان ایران و ترکیه بتوانیم هرچه سریعتر از موانع عبور کنیم.

قالیباف یادآور شد: هر دو کشور باید از فرصت‌ها استفاده کنیم و برای ارتقای روابط اقتصادی، رفت و آمد‌های بین ایران و ترکیه و غلبه بر شرایط کرونایی بیش از پیش تقویت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اهمیت ارتباطات میان مجالس ایران و ترکیه گفت: توسعه همکاری‌های پارلمانی با کشور‌های همسایه بویژه با پارلمان ترکیه از اولویت­‌های مجلس شورای اسلامی است و گسترش مراودات پارلمانی می‌تواند تأثیرات مثبتی در موضوعات منطقه­‌ای و بین­‌المللی داشته باشد.

دریا اورس سفیر ترکیه در تهران نیز در این دیدار گفت: مجالس دو کشور از جایگاه مهمی برخوردار هستند و پارلمان ترکیه بر توسعه هرچه بیشتر مراودات پارلمانی با مجلس شورای اسلامی تأکید دارد.

سفیر ترکیه در تهران یادآور شد: ترکیه نیز همانند برخی کشور‌های غربی و ایران موضوع تولید واکسن کرونا را دنبال می‌کند، امیدواریم در سال آینده میلادی با تولید واکسن کرونا و بهبود اوضاع مبادلات اقتصادی و تجاری دو کشور گسترش یاید.

وی روابط تهران و آنکارا را تاریخی و رو به رشد خواند و بر اهمیت رفع موانع احتمالی در حوزه‌های مختلف مناسبات دوجانبه تأکید کرد.

سفیر ترکیه در پایان بر دعوت رسمی رئیس پارلمان ترکیه از آقای قالیباف جهت سفر به ترکیه تأکید کرد.

تولید واکسن کرونا به سرعت اتفاق نمی‌افتد

 مسئولانی از انیستیتو پاستور با حضور در میان نمایندگان کمیسیون بهداشت به ارائه گزارش‌های علمی و تحقیقاتی پرداختند و درباره آن بحث و تبادل نظر شد.

او ادامه داد: میهمانان حاضر در نشست بیان کردند تجربه‌های علمی نشان می‌دهد که تولید واکسن کرونا به سرعت اتفاق نمی‌افتد و برای تحقق اهداف و برنامه‌های مرکز تحقیقاتی تلاش می‌کنیم. به علاوه در مورد تولید کیت‌های آزمایشگاهی و تشخیص بیماری گفت‌و‌گو‌هایی انجام شد.

شیخی مبارکه اظهار کرد: نمایندگان و دانشمندان در این جلسه راهکارهای اصلی برای برون رفت از شرایط فعلی را بررسی کردند و  به نظر می‌رسد در حوزه مقابله با بیماری نباید رویکرد تک محور تک محور وجود داشته باشد و لازم است تشکیلات تمام عیار و همه جانبه برقرار کنیم تا به لحاظ پیشگیری، خود مراقبتی، توصیه‌های آگاهی بخش به مردم، هم شناخت دقیق‌تر بیماری، تولید واکسن کرونا، برنامه ریزی‌های دقیق و طرح‌های عملیاتی، سرعت بخشیدن و کارهای پژوهشی در خصوص تولید دارو با هم پیش برود که در نتیجه‌اش، برون‌رفت از شرایط فعلی زودتر رخ دهد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی از سوی ستاد مبارزه با کرونا تصریح کرد: برای نتیجه‌گیری از محدودیت‌های فعلی، حدود ۱۰ روز تا ۲ هفته زمان می‌برد تا شاهد اثرگذاری آن باشیم. پس به فوریت نمی‌توان اثرگذاری مناسب این اقدام را تشخیص داد.

صفحه قبل 1 ... 7 8 9 10 11 12 صفحه بعد