x تبلیغات
مجله پارسی

سویه بسیار مُسری اومیکرون دارای پتانسیل فرار از محافظت ایمنی

 بر اساس مطالعه جدید محققان دانشگاه کلمبیا آمریکا، سویه بسیار مُسری اومیکرون دارای پتانسیل فرار از محافظت ایمنی ناشی از واکسن‌ها و عفونت طبیعی است و همچنین اکثر درمان با آنتی بادی مونوکلونال را بی اثر می‌کند.

 
نتایج پژوهش جدید، نیاز به واکسن‌ها و درمان‌های جدیدی را نشان می‌دهد که چگونگی تکامل ویروس را به زودی پیش‌بینی می‌کند.
 
مطالعه جدید، توانایی آنتی بادی‌های تولید شده توسط واکسیناسیون را برای خنثی کردن سویه اومیکرون در سنجش‌های آزمایشگاهی آزمایش کرد؛ آنتی بادی‌ها در برابر ویروس‌های زنده و در برابر شبه ویروس‌های ساخته شده در آزمایشگاه به تقلید از اومیکرون آزمایش شدند.
 
یافته‌ها نشان داد که آنتی‌بادی‌های افرادی که با هر یک از واکسن‌های کووید ۱۹ دوبار واکسینه شده بودند، در خنثی‌کردن سویه اومیکرون در مقایسه با سویه های قبلی تأثیر کمتری داشتند.
 
حتی آنتی بادی‌های افراد مبتلا شده به کووید ۱۹ در گذشته نیز کمتر قابلیت خنثی سازی اومیکرون را داشت.
 
نتایج نشان داد افرادی که واکسن تقویت کننده واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده بودند، محافظت بهتری داشتند، اگرچه حتی آنتی بادی‌های آنها نیز فعالیت خنثی‌کننده‌ای کمی در برابر اومیکرون نشان دادند.
 
«دیوید هو»، سرپرست تیم تحقیق، می‌گوید: «نتایج جدید نشان می‌دهد افرادی که قبلاً به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند و افرادی که کاملاً واکسینه شده‌اند در معرض خطر ابتلاء به سویه اومیکرون قرار دارند».
 
وی در ادامه افزود: «حتی تزریق دوز سوم تقویت کننده ممکن است به اندازه کافی در برابر عفونت اومیکرون محافظت ایجاد نکند، اما توصیه می‌شود که یک واکسن را دریافت کنید، زیرا همچنان از ایمنی بدن بهره مند خواهید شد.»
 
در این مطالعه، محققان چهار جهش سنبله جدید در اومیکرون را شناسایی کردند که به ویروس کمک می‌کند تا از آنتی بادی‌ها فرار کنند و نیاز به رویکردهای جدید برای مبارزه با این نوع را نشان می‌دهد.

پیدا کردن و یافتن بک لینک رقبا یکی از مراحل لینک بیلدینگ

پیدا کردن و یافتن بک لینک رقبا یکی از مراحل لینک بیلدینگ است. چرا که شما به کمک یافتن لینک هایی که رقبای شما ساخته اند می توانید در آن منابع نیز لینک بسازید و بسیار سریع از رقیب خود پیشی بگیرید. اما سوال اینجاست که چگونه لیست بک لینک های رقبا را بدست آوریم و بررسی بک لینک های سایت رقبا برای لینک بیلدینگ چگونه انجام می شود؟

 
ابزارهای زیادی برای پیدا کردن بک لینک ها وجود دارند که ما لیستی از این ابزارها را خدمتتان معرفی خواهیم کرد و چند سایت بررسی بک لینک بعد از خرید بک لینک قوی را که تقریبا بهترین ابزارهای فعلی هستند. امیدواریم که این مقاله بتواند پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد.
 
بک لینک چیست؟
پیش از هرچیزی ابتدا اجازه دهید که بک لینک را معرفی کنیم. هرگاه سایتی در صفحه ای که متعلق به خودش است به سایت شما لینک بدهد، میگوییم شما از آن سایت یک بک لینک دریافت کرده اید.
 
حال ممکن است سایتهای زیادی در زمانی کوتاه به سایت شما لینک بدهد، آنگاه چگونه می توان لیست بک لینک ها را کشف کرد؟ اینجاست که باید دست به دامن ابزارها شد و از آنها کمک گرفت. هر ابزاری مزایا و معایب خود را داراست اما وظیفه ما در این نوشته، معرفی ابزارها بوده و پیشنهاد میکنیم که ابزارها مختلف را بررسی و تست نمائید تا بهترین ابزار را جهت کشف بک لینک انتخاب کنید.
 
کشف بک لینک با سرچ کنسول گوگل
سرچ کنسول را همه می شناسند. ابزاری که بدون آن قطعا سئوی سایت بسیار مشکل خواهد بود. تمامی گزارشات مهم و حیاتی سایت ما توسط سرچ کنسول به ما داده میشود. این ابزار یک دستیار تمام وقت و با وفا برای سئوکارهاست.
 
برای ورود به بخش گزارش بک لینک های سرچ کنسول کافیست به بخش لینکهای سرچ کنسول مراجعه کنید. این بخش به شما گزارشی از بک لینک هایی که دریافت کرده اید تحویل می دهد که می توانید از آن خروجی نیز بگیرید.
 
اما نکته مهمی را باید بدانید و آن هم این است که گوگل تا حد امکان تعداد بک لینک های کمتری را جهت رتبه بندی به کاربران اعلام می کند. هیچ کس نمی داند چرا تا این حد، تعداد بک لینک هایی که گوگل به شما گزارش داده است کم شده است، با اینکه یقین دارید تعداد بک لینک های شما بسیار بالاتر است. اما همه مطمئن هستند که دلیل اینکه گوگل به تعداد کامل بک لینک های شناسایی شده نرسیده است یا به عبارتی به شما نمایش نداده است، این است که نمی خواهد راز الگوریتم های حیاتی و مهم خود را فاش کند! چون این را می داند که در صورتی که بفهمیم کدام بک لینک باعث رتبه گرفتن سایت می شود و کدام باعث می شود کلمه کلیدی در سرچ ها ظاهر نشود، دیگر از دست اسپمر ها در امان نخواهیم بود. پس این کار شاید به نفع همه باشد.
 
بنابراین اگر لیستی از بک لینک ها را در گزارش سرچ کنسول گوگل نمی بینید به این معنا نیست که آن ها بی ارزش هستند. دیدن لیست لینک های گزارش داده شده نیز ممکن است به معنای با کیفیت بودن آنها نباشد. پس کاملا هشیارانه تر این بخش از سرچ کنسول را بررسی نمائید.
 
اگر به دنبال صادق ترین ابزارها هستید، ابزارهایی که در ادامه معرفی می شوند بهتر هستند.
 
پیدا کردن بک لینک با سایت ahrefs.com
سایت اچرفز یکی از برترین سایت ها جهت تحلیل وضعیت سئوی سایتهاست. توسط این سایت می توانید به راحتی بک لینک های خود یا رقبا را استخراج کنید. البته برای استفاده از این اکانت نیاز به خرید اکانت ahrefs دارید که می توانید از سئوسل تهیه نمائید.
 
یافتن بک لینک در سایت moz.com
سایت ماز نیز یکی از سایتهایی است که به کمک آن می توانید بک لینک رقبا را کشف کنید. با اینکه هر دو اکانت اچرفز و ماز دارای قدرت بالایی هستند اما به عقیده ما، اچرفز در اولویت بوده و ماز می تواند در سطح بعدی به کار برده شود. اما باید به خاطر داشته باشیم که هر کدام از ابزارها معایب و مزایای خاص خود را دارا هستند. برای استفاده از اکانت ماز نیز می بایست اقدام به خرید اکانت Moz نمائید.
 
کشف و یافتن بک لینک در سایت alexa.com
یکی از خبرهای بد که به تازگی منتشر شده (و البته شاید هم خوب) این است که الکسا قصد دارد به فعالیت خود پایان دهد. این سایت در زمان نگارش این نوشته هیچ دلیلی را برای این کار خود اعلام نکرده است. به طور کل ابزارهای مناسبی جهت تحلیل بک لینک ها داشته و بسیار پر کاربرد بوده است. باید صبر کنیم و ببینیم که چه ابزاری می تواند جایگزین قابلیت های الکسا شود.
 
یافتن بک لینک با majestic
این یک ابزار تخصصی بررسی بک لینک است و کار با این ابزار بسیار ساده است به این صورت که کافیست سایت مورد نظر را در نوار جستجوی سایت وارد کرده و به سرعت نتیجه بررسی را مشاهده کنید.
 
پیدا کردن بک لینک ها با linkresearchtools
این سایت یک ابزار مناسب برای بررسی و آنالیز لینک های سایت شماست که با این ابزار می توانید لینک های سایت خود را با استفاده از ۹۷ شاخص مهم آنالیز کنید و در نتیجه بررسی، استراتژی مناسب برای ایجاد لینک در سایت مورد نظر به شما ارائه می شود.
 
کشف بک لینک در leapmarkets
این ابزار نیز بسیار مفید است. به کمک روش های مقایسه ای می تواند گزارش های مناسبی را به شما ارائه دهد.
 
مشاهده بک لینک ها به کمک ranksignals
این نیز ابزار دیگری است که در نتیجه بررسی، تعداد بک لینک های هر سایت را به شما می دهد. ضمناً اگر سایتی قبلاً به سایت مورد نظر لینک داده باشد و اکنون آن لینک را حذف کند، نتیجه بررسی را نیز اعلام خواهد کرد.
 
در نتیجه باید بگوییم که با توجه به اهمیت لینک سازی، لازم است با دید باز و به صورت اصولی عمل کنیم. اقدام اصولی در ابتدا نیاز به بررسی و تحلیل کامل رقبا دارد که به کمک ابزارهای معرفی شده می تواند بسیاری از تحلیل های لازم را انجام دهید.
 
منبع :

ماجرای مرگ راهدار فداکار در جاده برفی

 به نقل از روزنامه همشهری، این راهدار وظیفه‌شناس به نام صفدر شریفی که در اداره راهداری استان آذربایجان شرقی کار می‌کرد، روز جمعه گذشته همراه با معاونت راهداری این استان برای سرکشی، راهی آزادراه تبریز- زنجان شد. آن روز برف زیادی در منطقه باریده بود و راه‌ها نیاز به برف‌روبی داشت.

آنها پس از سرکشی از راهدارخانه‌های بین راه شب را هم در همانجا استراحت کردند؛ اما صبح شنبه وقتی قصد بازگشت داشتند حادثه‌ای اتفاق افتاد. یک کامیون کشنده که حامل تانکر بود به‌دلیل لغزنده بودن جاده قیچی کرده و واژگون شده بود. به‌نظر می‌رسید که چند لحظه بیشتر از این حادثه نمی‌گذرد. معاون راهداری از خودرو پیاده شد و در جاده کمی به عقب برگشت تا توجه خودروهایی را که به محل حادثه نزدیک می‌شدند جلب کند و آنها سرعت‌شان را کم کنند.

همزمان راهدار وظیفه شناس که پشت فرمان بود هم خودرو را کنار جاده رها کرد و با عجله خودش را به راننده تریلی واژگون شده رساند تا از وضعیت او باخبر شود. در همین لحظات بود که چند اتوبوس از راه رسیدند. معاون راهداری با اشاره دست از آنها می‌خواست سرعت‌شان را کم کنند اما یکی از اتوبوس‌ها به شکل سطحی با او برخورد کرد. حادثه بزرگ‌تر اما چند لحظه بعد اتفاق افتاد.

زمانی که اتوبوس دیگری با سرعت به محل حادثه نزدیک شد و راننده نتوانست خودرواش را کنترل کند و درست در زمانی که صفدر شریفی برای برداشتن وسیله نزدیک خودرو راهداری آمده بود با شدت به او برخورد کرد. این تصادف در یک چشم بهم زدن اتفاق افتاد و راهدار وظیفه شناس دچار صدمات زیادی شد. با اینکه دقایقی بعد او به مرکز درمانی منتقل شد اما پیش از رسیدن به آنجا و در میانه راه جانش را از دست داد.

همکاری که وظیفه‌شناس بود

محمد مومنی، یکی از همکاران شریفی در این‌باره به همشهری می‌گوید: ازدست‌دادن صفدر شریفی برای ما تلخ و ناگوار است. او و همه همکارانم در راهداری برای خدمت رسانی به مردم جان‌شان را کف دست‌شان گرفته‌اند و متأسفانه هرسال، به‌خصوص در فصل سرما که بارش برف جاده‌ها را دچار مشکل می‌کند شاهد ازدست‌دادن همکاران‌مان هستیم.

او در ادامه می‌گوید: در این حادثه هم صفدر شریفی برای نجات جان راننده تانکر جان خودش را از دست داد. او وقتی دید تانکر واژگون شده برای نجات راننده سراغ او رفت اما خودش دچار حادثه شد و جانش را از دست داد و در ادامه معلوم شد راننده تانکر هم جان باخته است. صفدر شریفی از نیروهای وظیفه‌شناس و فداکار راهداری بود. یادم می‌آید سال گذشته که برف سنگینی باریده بود او 72ساعت مداوم همراه با مدیرکل راهداری در جاده‌ها بودند به مردم کمک می‌کردند و تلاش داشتند راه را باز کنند.

پدرم عاشق خدمت به مردم بود

حالا با گذشت چند روز از جان‌باختن این راهدار وظیفه‌شناس اعضای خانواده‌اش بیشتر از همیشه جای خالی او را احساس می‌کنند. میلاد فرزند بزرگ او به همشهری می‌گوید: پدرم حدود 20سال در راهداری کار می‌کرد و عاشق خدمت به مردم بود. بارها در برف و سرما به‌خودروهایی که در جاده گرفتار شده بودند کمک می‌کرد و برای‌شان زنجیرچرخ می‌بست.

او در ادامه می‌گوید: پدرم همه عمرش را برای ما گذاشته بود. همیشه من و خواهر کوچک‌ترم را نصیحت می‌کرد که به هر قیمتی که شده درسمان را بخوانیم. آخرین مرتبه یک روز قبل از حادثه پدرم را دیدم و چهره‌اش در ذهنم حک شده است. ازدست‌دادن او برای ما سخت است و نمی‌دانیم چطور با این غم بزرگ کنار بیاییم.

 
 
 

نکات مثبت ثبت شرکت در عمان

 

خلاصه ای از کشور عمان

به گزارش رصد اقتصادی کشور سلطان نشین عمان ، کشوری پادشاهی است که در شرق شبه جزیره عربستان واقع شده که شهر مسقط نام پایتخت آن است . کشور عمان با ایران دارای مرز آبی است .

کشور عمان دارای دو برون بوم است . بخش کوچکی از این کشور در قسمت جنوبی تنگه هرمز به نام مسندم است . بخش برون بوم عمان که به نام مدحا نامیده می شود توسط کشور متحده عربی احاطه گردیده .

آقای محسن ضرابی رئیس وقت اتاق بازرگانی ایران و عمان بیان داشته است که : فضای کسب و کار مناسب ، تورم زیر 3 درصد ، نرخ سود مناسب تسهیلات برای سرمایه گذاران ، پل ارتباطی برای صادرات کالاهای ایرانی به کشور عمان ، مقررات آسان برای ثبت شرکت در عمان و مناطق آزاد این کشور از جمله امتیازهای این کشور به تجار ایرانی است .

دولت عمان گسترش فعالیت های صادراتی خود را روی محصولات غیرنفتی گذاشته است تا بتواند از این راه به تجار و فعالین رشته های ماهیگیری ، تولیدی ، دارویی ، معدنی و غیره ایجاد نماید .

د رحال حاضر ستون فقرات اقتصادی عمان صنعت نفت و گاز است که رجال سیاسی و اقتصادی سعی برآن دارند با ایجاد توسعه و رشد در رشته هایی مانند جهانگردی ، فناوری ، هتل داری ، حمل و نقل ، تولید ، معدن و صنایع عطر این وابستگی را تا حدامکان کم نماید .

برای سرمایه گذاری خارجی در یک کشور دیگر چند ویژگی بسیار اهمیت دارد که عبارتند از : روابط حسنه سیاسی ، امنیت سرمایه گذاری و نزدیک بودن دو کشور ازنظر جغرافیایی که این خصوصیات برای دو کشور ایران و عمان بسیار قابل توجه است . کشور عمان با داشتن این ویژگی ها توانسته است نظر سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب نماید

ولی قبل از هرگونه اقدام به سرمایه گذاری می بایست شرایط لازم را برای رفع موانع قانونی و ایجاد بستر های مناسب فراهم نمود ، که ثبت یک شرکت یا مؤسسه قانونی از الزامات اولیه است . برای این منظور کشور عمان توانسته است با ایجاد شرایط بسیار سهل و آسسان این اقدام را میسر نماید .

امکانات متعددی مانند زیر ساخت های به عمل آمده ، اتصالت تجاری مطمئن با بسیاری ازکشورهای مترقی در امور اقتصادی و تجاری ، امنیت های بالا در مبادلات ، دستورالعمل های حقوق مالکیت و اقدامات در شبکه های بین المللی ، تصویب پروژه های مصوبه جهت ایجاد مشارکت های عمومی و خصوصی ، ایجاد تنوع اقتصادی که منجر به ادغام مشاغل و منبع انسانی شده است ، تمرکز در بوجود آوردن یک شهر هوشمند با ایجاد شبکه های بین المللی ، فعالیت درخصوص رسیدن به کشوری عاری از مالیات .

نکته ای کوتاه درمورد ثبت شرکت

برای ثبت هرگونه شرکت در کشور عمان می بایست سهام شرکت سی درصد دراختیار و به نام طرف عمانی و هفتاد درصد به نام طرف خارجی می باشد . هر شرکت می بایست در شش ماهه اول شروع فعالیت خود و از زمان و تاریخ ثبت شرکت قدرت سودآوری و بیزینس خود را ثابت نماید . پس از این شش ماه مجوز فعالیت او 2 سال تمدید می گردد که به مرور هر دو سال با تقاضای مدیران شرکت قابل تمدید است . از زمان اولین درخواست ثبت شرکت تا صدور اولین مجوز در کشور عمان 30 تا 45 روز به طول می انجامد .       

 

غالبا روی زیورآلات طلا نشانه هایی که بیانگر عیار طلای به کار رفته است حک می شود

 
غالبا روی زیورآلات طلا نشانه هایی که بیانگر عیار طلای به کار رفته است حک می شود. در صورتی که متوجه شدید رنگ جواهر شما بعد از مدتی کدر شده و رنگ اولیهی خود را از دست داده، باید بدانید که طلای شما تقلبی است. ششم - از لحاظ روابط فرهنگی هم جای گله باقی است (حاذقی - به دولت باید تذکر داده شود که اقدام بکند) زبان عربی در تمام مدارس در سرتا سر ایران رسمیت دارد و تعلیم میدهند ملاحظه بفرمایید رفتار برادران عراقی ما نسبت به ایرانیان مقیم عراق در مورد تدریس زبان فارسی از چه قرار است زبان شیرین فارسی از لحاظ وسعت دامنه ادبیاتش مورد احترام ملل راقیه جهان است (صحیح است) زبان فارسی در بزرگترین و معتبرترین دانشگاههای خارجه در انگلستان و امریکا و فرانسه و آلمان و روسیه و غیره تدریس میشود و مورد قبول است ولی دولت همجوار ما با داشتن آنهمه ارتباطات تاریخی و فرهنگی و با اینکه یک ربع جمعیت عراق ایرانی الاصل هستند بهیچوجه حاضر نشدهاند زبان فارسی را در مدارس خود بشناسند و از تدریس آن مانع میشوند کار سخت گیری عراقی در باره زبان فارسی بجایی رسیده که چون ایرانیان پنج دبستان و یک دبیرستان ایرانی در عراق دارند مؤسسات فرهنگی عراق مانع دخول محصلین این مدارس در مدارس خود میشوند ما انجمن روابط فرهنگی ایران و پاکستان و هندوستان و انگلیس و امریکا و حتی چین داریم ولی هنوز در نتیجه سختگیریهای عراق انجمن روابط فرهنگی ایران و عراق نداریم (دکتر راجی - اگر رفراندم شود اکثریت شهرهای عراق ایرانی هستند).
 
اگر صاحب حق از قبول آن امتناع کند متعهد به وسیله تصرف دادن آن به حاکم یا قائم مقام او بری میشود و از تاریخ این اقدام مسئولخسارتی که ممکن است به موضوع حق وارد آید نخواهد بود. دلیل این انحراف آن است که اولاً پوشاک یک کالای نسبتاً حجیم و جاگیر است و ثانیاً کمتر دارای مشتریان اختصاصی است و بیشتر بازدیدکنندگان عمومی دارد؛ بهطوریکه مشتریان با هدف بازدید از یک فروشگاه خاص یا با هدف خاص اقدام به بازدید از فروشگاه ها نمیکنند. این درحالی است که وضع موجود در همۀ طبقات و همۀکلاسهای اندازهای به غیر از فروشگاه کمتر از 50 متر در طبقۀ همکف اتفاق افتاده است. موضوع دیگری که بنده اینجا درجواب سؤال آقای رضوی میخواستم به عرض مجلس برسانم موضوع تقسیم اعتبارات راه سازی است که متأسفانه تاکنون مطابق اصولی اجرا نشده است یعنی وزارت راه مخصوصاً از شهریور به اینطرف موفق نشده یک برنامه راه سازی رابتصویب دولت برساند و طیق آن شروع کند به کار از اینجهت هرکس توانسته است در حدود توانائی خودش به وزارت راه هم برحسب توصیه و فشار با اینکه مصالح محلی ایجاب نمیکرده وزارت راه اعتباراتی را تصویب کرده آمار اعتبارات راهسازی را که از اداره کل راه خواستم و اقایب مهندس مصدق تهیه کرده که بنده اینجا به عرض آقایان میرسانم آمار و اعتبارات راهسازی در ۳ سال اخیر نشان میدهد که عملیات ساختمانی در ۱۵۰ نقطه مختلف کشور درآن واحد شروع و در این مدت درحدود 250 میلیون ریال خرج آن شده است این اعتبارات محدودی که سالیانه دراختیار وزارت راه برای عملیات راهسازی گذاشته میشود بین ۱۵۰ کارگاه ترتیب صحیحی ندارد بنابراین ملاحظه میفرمائید این پولی که عرض کردم به طوری آنها راتقسیم کردهاند همانطوریکه حود آقایان اظهار میفرمایند یک وجب راه حسابی نبوده است و علت این بوده است که این پولها بین ۱۵۰ کارگاه تقسیم شده اعتبار ات به موقع نرسیده بودجه تصویب نشده و تصدیق می فرمائید وقتی اعتبار بموقع نرسید هم پول هدر رفته و هم نتیجه گرفته نشده از اینجهت درنتیجه تذکری که بنده دادم و اداره کل راه هم که قبلاً مطلع بود تصمیم اینطور گرفته شد که اعغتبارات مطابق بودجه که تصویب خواهدشد و شاید کمکی هم از برنامه ۷ ساله بگیریم برای اینکه در برنامه ۷ ساله یک ارقامی برای راهسازی منظور شده و اینها به اصطلاح یک کار بشود و یک سازمان معینی با یک برنامه معینی تشکیل شود همانطور که قبل از شهریور برای راهآهن در نظر گرفته شده بود و چون یک سازمان و برنامه معینی داشت موفق شدند بدون اینکه هرروز مسیر راهآهن تغییر بکند و یا نقشه تغییربکند توانستند راهآهن سرتاسری ایران را بسازند و اگر ما خواسته باشیم که یک راههای حسابی داشته باشیم غیر از این چاره نداریم وزارت راه به عقیده بنده خاکبازی میکند نه راه سازی به علت اینکه با وسائلی که فعلاً دارند و مخصوصاً با این کارگاههائی که هرروز تشکیل میشود و اغلب بدون مطالعه است نتیجه این میشود که نه راه داریم و نه مردم رضایت دارند و پولها هم به هدررفته از اینجهت بنده دستور دادم که به این طرز عمل خاتمه داده شود و امیدوارم که پس از انکه بودجه وزارت راه تصویب شد و اگر آقایان توجه بفرمایند که مقداری هم به بودجه ما اضافه بشود برنامه که تهیه شد و به عقیده بنده آن برنامه بایستی به تصویب کمیسیون راه برسد برای اینکه برنامه معین بشود که هرروز برحسب تقاضاها و فشارها این برنامه تغییر پیدا نکند والا اگر هر روز برحسب تقاضا و فشارها برنامه تغییر بکند به این ترتیب خیال نمیکنم که کشور مادارای راه بشود و اگر این برنامه تصویب نشود و هرروز ناچار باشیم یک کارگاههایی اضافه بکنیم غیر از این خاکبازی نتیجهای نخواهدداشت.
 
شاید یکی از دلایلش هم این باشد که از سال­ها قبل، مادرها و مادربزرگ­ها طلا را سرمایه­ای برای زن می­دانستند. این مسئله رهنمودی برای مطالعات آتی به شمار میرود که چنین پژوهشی را با لحاظ سایر ویژگیهای کالاها و خدمات و همچنین لحاظ سایر انواع اثرات خارجی انجام دهند. یکی از دلایل آن بیتوجهی الگو به ویژگیهای اختصاصی کالاهاست که در فروش و روابط تصریح نشده است؛ برای مثال یکی از ویژگیهای خدمات و محصولات فروشگاه کافیشاپ و رستوران دسترسی آسان و فراگیر است؛ همچنین بهدلیل تفکیکنشدن کاربری رستوران و کافیشاپ این مسئله بیشتر نمود کرده است. برای کاربری کافیشاپ نیز نتایج الگو صرفاً طبقۀ دوم را پیشنهاد کرده است و در این بین تعداد بیشتر آن در مساحتهای بیشتر پیشنهاد شده است. در کلاس اندازهای دوم نیز تنها قرارگیری این کاربری در طبقۀ اول پیشنهاد شده است. من که از اول گفتم دارید سنگ بیخودی به شکم میزنید، میدانستم که اگر حاکم شدی دیگر نمیتوانی جانماز آب بکشی. برای کاربری مبلمان و دکوراسیون داخلی بهدلیل نیاز به مغازههایی با متراژ بیشتر، حالت بهینه در کلاس اندازهای اول معرفی نشده است. با توجه به اینکه خرید اینترنتی در وقت و سرمایه شما صرفه جویی می کند و با توجه به پاندمی کرونا روشی بسیار امن به شمار می آید، برای خرید آنلاین طلا و جواهرات مورد نیاز خود می توانید به این فروشگاه های آنلاین سر بزنید و خرید خود را انجام دهید.
 
روش اول: توجه به نشانه های ظاهری طلا. از سال 89 که قانون مالیات ارزشافزوده اجرایی شده، صنف طلافروشان موظف شدهاند 9 درصد از بهای تمامشده زیورآلاتی که به مشتریان میفروشند را بهعنوان مالیات محاسبه کرده و از خریدار دریافت کنند. منافع دیگری که از تجمع بازارها و فروشگاهها نصیب مشتریان میشود، بهدلیل رقابت بین فروشندگان کالاهای مشترک است؛ بهنحویکه مشتریان میتوانند کالاها را مقایسه و از بین آنها بهترین را انتخاب کنند. مناطق بازاری سنتی بهطور خودکار بهنحوی شکل گرفتهاند که هزینههای خرید برای مشتریان به حداقل برسد و بدینترتیب بازدیدکنندگان بیشتری جذب شوند. حداکثرسازی اثرات خارجی بینفروشگاهی به این دلیل اهمیت دارد که باعث بازدید بیشتر از مرکز خرید میشود؛ درنتیجه، درآمد ناشی از اجارۀ فروشگاهها به حداکثر میرسد. به نظر میرسد دلایل بسیاری در اختلاف نتایج محاسبهشده با وضعیت کنونی دخیل باشد؛ ازجمله شکست بازار، محدودیتهای اعمالشده در پارامترهای مدل و حتی محدودیتهای پژوهش. کاهش هزینهها به این دلیل رخ میدهد که امکان تأمین نیازهای مختلف در یک سفر وجود داشته باشد. مطابق با نمادگذاری قبلی نیز i بیانگر کاربریهای مختلف است، j بیانگر کلاس اندازهای و k بیانگر طبقات مختلف است. شما در این دوره با سبک های مختلف طلا و جواهرات آشنا خواهید شد. نایب رئیس - ۴ دقیقه از وقت شما باقی ماندهاست.
خرید آنلاین طلا:
 

 

بهترین روش پاکسازی پوست صورت

اما پاکسازی در مطب ها و کلینیک ها ممکن است گران باشد به همین دلیل ما برای شما راه های پاکسازی پوست را با آسان ترین مواد در خانه آماده کرده ایم. نخست پوست را با مواد پاک کننده تمیز می کنند و بعد از بخور دادن جهت مراحل بعدی آن را آماده سازی می کنند. باید اشاره داشته باشیم که پاکسازی پوست به روش سلن سبب افزایش رطوبت پوست می گردد که جهت رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید می باشد در ضمن باید متذکر شویم که آب رسانی برای پوست های خشک هم فواید زیادی دارد و از چروک زودرس آن جلوگیری می کند. اگر میزان چین و چروک بسیار شدید باشد پس از انجام پاسکازی پوست روشهایی مانند بوتاکس یا تزریق چربی توصیه می شود.

آبرسانی پوست باعث افزایش رطوبت پوست میگردد که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است.- آبرسانی برای پوستهای خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس میشود.- ماساژ صورت باعث میشود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید.- باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن رسان کمک زیادی میکند و بخاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد میشود.- پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست میشود.- آلودگیهای سطحی، دانههای سرسیاه را از سطح پوست برمیدارد.- باعث میشود تا مواد معدنی و اکسیژندار به سطح درمیست پوست برسد .( لایهای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد)- در لایه درمیست کلاژن وجود دارد و پاکسازی پوست باعث جوان سازی پوست میشود. 

مقاله مرتبط:

https://fatemehhabashi.com/skin-cleaning/

یونهای منفی ION- برای جذب بهتر محصولات مراقبتی پوست به شما کمک میکند تا با استفاده از نوسانات اولتراسونیک با فرکانس دوگانه و حذف یون منفی به جذب بهتر مواد مراقبتی در پوست خود برسیدعلاوه بر این ، اگر از مرطوب کننده یا روش درمانی دیگری استفاده کنید ، این حالت به جذب بهتر آن نیز کمک می کند. جو دوسر میتواند منافذ پوست شما را تمیز کرده و چربی اضافی آن را جذب کند و تا حدودی عمل لایه بدداری را انجام دهد. میکرودرم ابریژن Microdermabrasion یک روش لایه برداری غیر جراحی، غیر شیمیایی و غیر تهاجمی از پوست است که از پاشیدن کریستال های بسیار ظریف برای ایجاد لایه برداری مؤثر و جوان سازی لایه های سطحی پوست استفاده می کند. این مسئله موجب جوان سازی و شاداب و با طراوت شدن پوست خواهد شد. همه این عوامل سبب می شود تا پوست شما بطور معجزه آسایی جوان و شاداب بماند. برای تهیه آن نصف فنجان جو را پخته سپس با مقداری روغن زیتون ترکیب کرده و این ترکیب را روی صورت خود بمالید و بگذارید ۱۵ دقیقه بماند.

هنگام خرید سر های متفاوتی که توضیح دادید در پکیج دستگاه موجود هست یا باید جداگانه تهیه کرد؟ البته نباید از صابون دست یا بدن استفاده کرد زیرا پوست صورت حساس تر می باشد و چنین صابون هایی باعث خشکی و تحریک پوست می شوند.پس از شستشو، به اندازه یک فندق از محلول پاک کننده مناسب با ساختار پوست را روی صورت بزنید و 30 تا 60 ثانیه پوست را به حالت چرخشی ماساژ دهید. اسکین اسکرابر اولتراسونیک شیائومی MS7100 یک دستگاه خانگی پر طرفدار و کارآمد و فوق العاده میباشد که نیازهای پوستی شمارا تا اندازه زیادی برطرف میکند . U روی انواع بافتهای پوستی قابل پذیرش بوده و قابل استفاده برای تمام سنین و رفع کلیهی نیازهای پوست نسبت به فرایندهایی است که حفظ سلامت پوست را بر عهده دارند. این سری ها رو جدا می فروشند یا فقط همونا که با دستگاه هست رو داریم؟ قرمزی مختصر و پوسته ریزی ملایم صورت تا چند روز پس از میکرو طبیعی است که طی این مدت، مصرف ضدآفتاب و مرطوبکنندههای فاقد چربی میتواند در کاهش پوسته ریزی و قرمزی پوست موثر باشد.

تورم پس از لایه برداری با لیزر طبیعی است. برای پایان دادن به درمان، مقداری از پالسهای تحریک کننده EMS استفاده کنید که با تحریک الکتریکی، به پوست شما کمک میکند تا کلاژن بیشتری به روش طبیعی تولید کند و پوست شما را مانند کودک درخشان و صاف کند. در این بخش پزشک دستگاهی را برای درمان شما انتخاب می کند و یک شبکه درمان جوهری را بر روی صورت شما قرار می دهد تا از طریق امواج رادیویی این امواج به صورت شما برسد. دستگاه پاورپرفکت، دستگاهی برای محافظت پوست شما در برابرآکنه است. آیا شما هم از پوست کدر خود خسته شده اید؟ در پاکسازی هم مثل هر خدمت پوستی دیگر مهم ترین مساله که باید قبل از هر چیز در نظر گرفته شود، جنس پوست است. با این کار آلودگی ها از پوست حذف و پوست شما شفاف تر و روشن تر به نظر می رسد. هنگامی که تزریق ژل انجام می شود، ناحیه مورد نظر بالا رفته و پر می شود، اما معمولا در طول زمان از بین می رود.

منبع:

https://fatemehhabashi.com/clear-your-skin/

تعمیر کولرگازی _ سرویس کار کولر در تهران

آیا قصد تعمیر کولرگازی خود را دارید؟ آیا به دنبال سرویسکار کولرگازی متخصص در تهران هستید؟ امروزه در تمام خانه ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها کولر گازی تقریبا جای خود را پیدا کرده است. افراد بسیاری دنبال سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی منحصر به فردی برای منزل یا محل کارشان هستند که در این میان کولرگازی محبوبیت بسیار زیادی دارد.

با نصب و تعمیر کولرگازی تقریبا نیاز افراد به گرما و سرما برطرف می‌شود. گاهی اختلال در این سیستم مانند وسایل برقی دیگر ممکن است پیش بیاید. در این صورت شما به تعمیرکار کولر گازی نیاز دارید. اگر تعمیر کولرگازی به تعویق بیفتد باعث خسارت و هزینه های زیادی برای شما می‌شود. امروز قصد داریم تا شما را با نحوه تعمیر کولرگازی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.
 

انواع کولرگازی

·      کولرگازی مدیا

·      کولرگازی کین الکتریک

·      کولرسازی کریر

·      کولرسازی اجنرال

·      کولرسازی ایستاده

·      کولرسازی پنجره ای

·      کولر سازی آکس

·      کولر سازی گری

·      کولرگازی پاناسونیک

طریقه نصب کولرگازی

کار نصب کولرگازی را می‌توانید شخصا انجام دهید اما برای تعمیر کولرگازی پیشنهاد ما این است که حتما از متخصص این کار کمک بگیرید.

نصب پنل داخلی

1. برای نصب کولرگازی ابتدا مکانی بدون مانع بر روی دیوار خود پیدا کنید.

·       مکانی که نور مستقیم خورشید و و گرما زیادی دارد را انتخاب کنید.

·      پنل داخلی کولرگازی باید حداقل 1 متر دورتر از آنتن یا خطوط اتصال برق نصب شود.

·      مکان‌هایی که امکان نشت گاز و غبار را دارد انتخاب نکنید.

·      پنل داخلی کولرگازی به حداقل 6 اینچ یا 15 سانتی متر فضای باز از هر چهار طرف نیازدارد.

2. صفحه نصب ایمن سازی شده را نصب کنید.

·      پایه نصب از طرف عمودی و افقی باید برای نصب هم تراز باشد.

·      در نقاط مناسب با استفاده از مته محل پیچ‌های پایه را سوراخ کنید.

3. سوراخ متناسب برای لوله کولرگازی ایجاد کنید

·       یک فلنج انعطاف پذیر را داخل حفره ایجاد شده قرار دهید.

·       یک حفره با قطر ۳ اینچ یا به عبارتی هفت و نیم سانتی‌متر را بر روی دیوار ایجاد کنید.

4.  اتصالات الکتریکی را چک کنید

·       کاور پنل جلویی واحد را بردارید

·       کابل‌های برق را به پایانه پیچ متصل کنید

5. لوله ها را متصل کنید

·       لوله را با دوآچار محکم به واحد داخلی متصل کنید.

·       برای اطمینان از تخلیه جریان آزاد آب، لوله را در پایین قرار دهید.

·       یک لوله pvc به طول یک و چهار دهم اینچ یا ۶ میلی‌متر، کوتاه‌تر  از سطوح داخلی و خارجی دیوار، برش دهید.

·       درپوش لوله را در انتهای داخلی لوله pvc قرار داده و لوله را داخل دیوار بگذارید.

·       لوله‌ها و کابل‌های متصل شده را از طریق حفره‌های ایجاد شده به داخل دیوار هدایت کنید.

·       لوله تخلیه آب را به پایه واحد داخلی کولر گازی وصل کنید.

     نصب پنل خارجی

·       دستگاه را در محلی نصب کنید که هوای مورد نیاز به راحتی توسط دستگاه دمیده شود.

·       خروجی و ورودی دستگاه نباید پوشانده شود.

·       محل نصب باید استحکام لازم را جهت تحمل وزن دستگاه داشته باشد.

·       در محل نصب نباید خطر نشت گاز‌های قابل اشتعال وجود داشته باشد.

·       فضای لازم جهت انجام عملیات سرویس و تعمیرات را در اطراف پنل خارجی در نظر داشته باشید.

·       پنل خارجی را در نزدیکی آنتن‌های ماهواره بی‌سیم نصب نکنید.

·       در صورت نصب پنل خارجی روی بام و شیروانی و سطوح افقی و شیب دار از تراز بودن پنل اطمینان حاصل کنید.

 

 طریقه تنظیم داکت اسپلیت

برای اینکه در فصل زمستان یا تابستان از داکت اسپلیت استفاده کنید، لازمه است که آن را تنظیم کنید. برای نحوه تنظیم سرمایش یا گرمایش لازم است تا تنظیمات داکت اسپلیت را با توجه به فصلی که در آن هستید، انجام دهید. اینکار باعث می‌شود تا از دردسرهای تعمیر کولرگازی برای مدت زیادی راحت شوید. تنظیمات قبلی آن را غیر فعال کنید. اگر در زمستان هستید روی حالت گرمایش و اگر در تابستان هستید در حالت سرمایش تنظیم کنید.

 

تنظیم سرمایش داکت اسپلیت

·       برای تنظیم سرمایش باید گاز مبرد داکت اسپلیت را بررسی کنید و شارژ گاز داکت اسپلیت را انجام دهید.

·       سپس کمپرسور را بررسی و آن را به صورت جدا گانه راه اندازی کنید تا کمپرسور به درستی کار کند.

·       درمرحله بعد پس از تنظیم سرمایش کولر گازی تمام پنجره، در، پرده و … را ببندید تا از هیچ روزنه‌ای باد داکت اسپلیت شما خارج نشود و تنظیمات سرمایشی را انجام دهید.

·       سپس برای تنظیم سرمایش داکت اسپلیت دکمه cool روی ترموستات داکت اسپلیت را فعال کنید و دمای ترموستات داکت اسپلیت را طبق دمای دلخواه خود تنظیم نمایید. بهترین دما برای منازل 26 الی 24 درجه می‌باشد.

·       در مرحله آخر تنظیم سرمایش داکت اسپلیت را روشن کرده و از باد خنک آن لذت ببرید. اینکار باعث می‌شود تا از هرگونه تعمیر کولرگازی در آینده بی‌نیاز شوید.

تنظیم گرمایش داکت اسپلیت

·       برای  تنظیم گرمایش داکت اسپلیت باید هواگیری انجام شود، تا در زمان گرم کردن محیط سر و صدا ایجاد نکند.

·       در این مرحله از تنظیم گرمایش داکت اسپلیت دکمه Heat روی ترموستات را فعال کنید.

·       سپس درجه گرمایش را معین کنید. برای مثال ابتدا آن را روی 20 درجه تنظیم کنید، اگر هوای آن سرد بود درجه آن را اضافه کنید تا محیط گرم شود.

·       بهتر است که کم کم درجه داکت اسپلیت را اضافه کنید زیرا اگر به صورت ناگهانی درجه آن را روی 24 بگذارید محیط را بیشتر از حد معمول گرم خواهد کرد.

·       حال می‌توانید با توجه به نکات گفته شده گرمایش سیستم داکت اسپلیت را با خیال راحت روشن کرده و از دمای محیط خود لذت ببرید بدون اینکه نیاز به تعمیر کولرگازی داشته باشید.

 

سه اصل مهم لوله کشی کولرگازی

خشک بودن داخل لوله ها:

هرگز داخل لوله‌ها هوا ورطوبت نباید وارد شود، زیرا موجب صدمه دیدن کمپرسور و تجهیزات حساس سیستم می‌شود.

تمیز بودن داخل لوله ها:

 گرد و غبار و ذرات ریز نباید وارد لوله‌ها شود، زیرا موجب گرفتگی سیستم می شود.

محکم بودن اتصالات:

اتصالات پیچی باید محکم نصب شوند، زیرا در غیر این صورت بیشترین موارد نشتی از همین قسمت‌ها می‌باشد.

زمان سرویس و تعمیر کولرگازی


در همین ابتدای کار پیشنهاد می‌کنیم کار سرویس و تعمیر کولرگازی خود را طی دوره‌ای شش ماهه انجام دهید. تا سلامت دستگاه خود را برای مدت طولانی افزایش داده و باعث کاهش هزینه‌ها شوید.

سرویس و تعمیر کولرگازی باعث افزایش بهره وری دستگاه و کاهش هزینه های قبض برق می‌شود. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوای داخل خانه را به خوبی به گردش در بیاورد. کولرگازی مدت زیادی در روز کار می‌کند و ممکن است شما مجبور شوید تنظیمات دمایی را دائما عوض کنید و با این وجود ممکن است با کارکرد بیشتر کولرگازی احساس راحتی نداشته باشید.
قبل از اینکه عیب‌های دستگاه بزرگ‌تر و بیش‌تر شود و هزینه‌های بیشتری برای سرویس و تعمیر کولرگازی برای شما داشته باشد، بهتر است ایرادات آن را پیدا کنید. سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شده را شناسایی و رفع نماید. توصیه می شود که با مراقبت و سرویس‌های دوره‌ای عمر دستگاه کولر گازی خود را افزایش دهید. کولرگازی زمانی درست کار می‌کند که به صورت مرتب سرویس شود.

اگر یک قطعه از دستگاه به خوبی کار نکند باعث می‌شود به کل دستگاه آسیب وارد شده و زودتر از موعد دستگاه خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عملکرد خوب، باعث استرس و فشار کم‌تر روی همه ی اجزاء دستگاه می شود تا در طول مدت زمان استفاده، کولر گازی شما بیشترین عملکرد را نسبت به دستگاهی که سرویس نمی‌شود، داشته باشد.

خدمات تعمیر کولرگازی

پکیج‌هایی که در زمینه سرویس و تعمیرکولرگازی  وجود دارد شامل موارد زیر است:

·       تعمیر برد کولرگازی

·       تعویض یا تعمیر کمپرسورکولرگازی

·       تعمیر یا تعویض موتور فن کولرگازی

·       تعمیر و تعویض قطعات اصلی در سرویس و تعمیر کولرگازی

مشکلات رایج کولرگازی

·       روشن نشدن کولرگازی یا سیستم تهویه هوا مرکزی

·       فیلتر هوای کثیف

·       کاهش سرمایش کولرگازی

·       صدای غیر معمول و یا لرزش کولر گازی

·       خاموش و روشن شدن خودکار کولرگازی

·       خرابی فن بیرونی یا همان کندانسور

·       خرابی برد کولر گازی، آبریزی کولر گازی

·       وجود برفک روی لوله ها

·       خرابی فن پنل داخلی کولر گازی

·       روشن نشدن سیستم تهویه هوای مرکزی

معرفی شرکت نصب و تعمیر کولرگازی

اگر برای شما این سوال مطرح هست که تعمیرکار حرفه ای کولرگازی از کجا پیدا کنید، ما به شما شرکت بدادم برس را پیشنهاد می‌کنیم.  هر مشکلی که در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی دارید با مراجعه به تیم بدادم برس می‌توانید مشکلات کولر گازی خود را حل کنید آن هم به دست حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران. برای اطلاع از  قیمت‌ها و مشاوره رایگان برای سرویس،تعمیر و نصب کولرگازی با متخصصان ما ارتباط بگیرید.

 

پذیرش دوره DBA مالی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران

 پذیرش جدید دوره‌ حرفه‌ای مدیریت کسب و کار DBA با گرایش مالی و سرمایه گذاری در دانشکده فنی دانشگاه تهران آغاز شد.

بر اساس اطلاعیه مرکز آموز‌ش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره DBA گرایش مالی و سرمایه گذاری برگزار خواهد شد. مدیران و علاقه مندان به حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری می‌توانند از این فرصت ویژه استفاده کرده و با حضور در این دوره ضمن آشنایی با مباحث مختلف کسب و کار، بر حوزه‌های مالی و سرمایه گذاری متمرکز شده و یک دوره بالادستی و حرفه‌ای را تجربه نمایند.

مقرر است درپایان این دوره، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت کسب و کار بویژه با نگرش مالی و سرمایه‌گذاری را اثبات نمایند.

برای راه اندازی سایت چقدر پول لازم است؟

 

خیلی از افراد به دنبال راه اندازی سایت برای کسب و کار خود هستند. این کسب و کار می تواند متفاوت باشد. پس هر شغل و یا فروشگاهی مستلزم داشتن نوع مختلفی از سایت است. همین مورد زمینه ساز تفاوت در قیمت ها خواهد بود. شاید این سوال نیز برای شما به وجود بیاید که برای راه اندازی یک سایت چقدر پول لازم است. برای جواب دادن به این سوال اجازه دهید شما را با یک ضرب المثل معروف آشنا کنیم. هر چقدر پول دهید، همانقدر نیز آش خواهید خورد. اگر انتظار یک طراحی سایت بسیار فوق العاده دارید، باید به فکر پرداخت هزینه های بالا باشید. پس رویایی فکر نکنید و بر طبق استانداردها روبه جلو بروید.

راه اندازی سایت اختصاصی

اگر قصد راه اندازی یک سایت به صورت اختصاصی را دارید، باید یک برنامه نویس را پیدا کنید تا به صورت سفارشی کارهای شما را رو به جلو ببرد. برنامه نویس باید صفر تا صد کار را کد نویسی کنید. به همین علاوه بر هزینه بالا، نیازمند زمان زیاد نیز است. برنامه نویسی که برای این امر انتخاب می کنید باید از مهارت بالایی برخوردار باشد. هزینه راه اندازی یک سایت اختصاصی بر اساس امکاناتی که دارد، از 30 تا 40 میلیون متغیر است.قابلیت ها و محدودیت های هاست اشتراکی می تواند در این زمینه کمک بزرگی به شما کند.

طراحی سایت با کمک وردپرس

یکی از رایج ترین روش هایی که امروزه افراد برای طراحی سایت انتخاب می کنند، وردپرس است. هزینه های این روش نیز به صورت متغیر است و بستگی به این دارد که سایت شما به صورت وبلاگی است یا فروشگاهی. هزینه طراحی یک سایت با کمک وردپرس می تواند از 2 تا 3 میلیون شروع شود و تا 30 تا 40 میلیون ادامه داشته باشد. عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی افزایش یا کاهش هزینه ها تاثیر داشته باشند که از جمله آن ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

·       هاست

·       قالب سایت

·       افزونه ها

·       سایر امکانات

استفاده از سایت ساز

برای رسیدن به این سوال که برای راه اندازی سایت چقدر پول لازم است، باید روش های مختلف آن را بسنجید که یکی از آن ها استفاده از سایت ساز است. برای استفاده از این سیستم نیازی به دانش فنی خاصی ندارید و هر فردی می تواند از آن استفاده کند. تنها کاری که شما در رابطه با این موضوع باید انجام دهید این بوده که سرویس مورد نظر را خریداری کنید. با خرید این پکیج امکانات متعددی در اختیار شما قرار می گیرند که برای راه اندازی یک سایت مورد نیاز هستند. از جمله:

·       دامنه

·       هاست

·       سیستم کامل برای مدیریت سایت

شما باید گزینه مناسبی را پیدا کنید. هر کدام از این سایت ها می توانند هزینه مختلفی را به شما پیشنهاد دهند. این هزینه ها می توانند از 90 هزار تومان شروع شوند. اگر قصد طراحی یک سایت بسیار حرفه ای و تخصصی دارید، بهتر است از دو گزینه اول استفاده کنید؛ هر چند اگر هزینه های بالایی را از شما طلب کنند. اگر کسب و کار شما موفقیت آمیز باشد، در آن صورت مبلغ خرج شده را می توانید در عرض چند ماه یا حتی یک ماه به دست بیاورید.

جمع بندی

امروزه کسب و کارهای مختلف برای اینکه بتوانند به موفقیت های زیادی برسند، اقدام به طراحی و راه اندازی یک سایت می کنند. به همین علت به دنبال کشف و برآورد هزینه هایی هستند که راه اندازی یک سایت ممکن است به وجود بیایند. برآورد هزینه ها بستگی به این دارد که شما از چه روشی برای طراحی سایت خود استفاده می کنید. در این مطلب به بررسی سه روش مختلف برای طراحی سایت پرداختیم که هر کدام از آن ها هزینه های متعددی را با خود به همراه دارند.

 

اجاره ماشین اجاره خودرو کیش در سال 1400

لیست برخی از محبوب ترین ماشین های شرکت به شرح زیر است. نکته ای که در این میان وجود دارد و قابل توجه است این می باشد که ، توریست های خارجی باید هزینه ی بیشتری برای اجاره اتومبیل در کیش به نسبت هموطنان ایرانی پرداخت کنند. از طرفی خودروهای موجود در رنت اتومبیل کیش به دلیل وجود آب و هوای گرم و مرطوب کیش نیازمند سرویس های دوره ای زودتر از موعد هستند . به همین دلیل امکان این برای موسسات کرایه ماشین اجاره خودرو کیش وجود دارد که از خودروهای خارجی متنوعی جهت اجاره اتومبیل در کیش ( kish rent car ) استفاده کنند. بهترین موسسه کرایه ماشین اجاره خودرو کیش آن موسسه اجاره اتومبیل کیش ( kish rent car ) است که مجموعه کاملی از تمامی خودروهای ذکر شده را به صورت کامل دارا باشد و با شرایطی آسان در اختیار مشتریان قرار دهد. بهترین موسسه کرایه ماشین اجاره خودرو کیش لقبی مناسب برای آن موسسه اجاره خودرو در کیش ( kish rent car ) است که تمامی موارد زیر را شامل باشد. 

اما اندکی از این موسسه کرایه ماشین اجاره خودرو کیش هستند که از دیگر موسسات معروف تر می باشند و به نسبت آن نیز قیمت اجاره خودرو در کیش از آن ها بالاتر از دیگر مجموعه های کرایه خودرو کیش (kish rent car ) می باشد. مازاراتی از جمله خودروهای لوکس آمریکایی است که مدل های بروز آن را برای اجاره بصورت روزانه و بدون راننده، به سادگی میتوانید از شرکت رنت لوکس در کیش اجاره نمایید. اگر میزان بودجه شما محدود است بهتر است ماشینهایی با مدل قدیمیتر و قیمت کمتر را اجاره کنید. همانطور که در بالا به آن اشاره شد مدل خودرو قیمت روز آن دو عامل مهم در تعیین قیمت اجاره خودرو برای یک شبانه روز کامل (24 ساعت) می باشد. عوامل متعددی در اجاره ی خودرو موثر است، که به طور مختصر به سه فاکتور مهم و اساسی آن اشاره میکنیم:1. مدت زمان اجاره خودرو نیز یکی از عوامل موثر است. به تازگی خدمت دیگری در جزیره به مسافران ارایه میشود که آن اجاره قایق در کیش است. برخی از مشتریان میپرسند آیا میشود خودرو را برای نصف روز و یا ساعتی اجاره کرد یا خیر  در این مطلب قصد داریم ضمن مرور شرایط و مزایای اجاره خودرو در کیش، معتبرترین شرکت های اجاره خودرو در کیش را نیز به شما معرفی کنیم.

شرایط برای اجاره خودرو در کیش بسیار آسونه و تنها با چک و یا مبلغی برای ودیعه میتونید این خودروهارو اجاره کنید. با این تفاسیر تنها لازم است که به بررسی قیمت اجاره اتومبیل در کیش و قیمت کرایه اتومبیل های لوکس در کیش پرداخته و بعد از حصول اطمینان از توان مالی خود آنگاه در راستای به انجام رسانیدن کرایه خودرو اجاره ماشین کیش اقدام نمایید. برای اجاره ماشین در کیش باید مدارکی مانند گواهینامه، کارت ملی و چکی جهت ضمانت را همراه خود داشته باشید. از اونجایی که تاکسیها در بسیاری از مسیرهای جزیره تردد نمیکنن، اجاره ماشین میتونه این مشکل رو حل کنه. حیفه که تو سفر به این جزیره زیبا، اجاره ماشین در کیش رو فراموش کنید. داشتن مجوز فعالیت " رنتکاری " برای شخصی که از آن خودرو را اجاره می کنید بسیار مهم است زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتوانید به اتحادیه مربوطه مراجعه نموده و کمتر از 12 ساعت کاری مشکل شما مطابق قوانین مرتفع خواهد شد . اگر شما جزء آن دسته از کسانی هستید که برای گذراندن تعطیلات جزیره کیش را انتخاب می کنند، پس بهتر است برای عبور و مرور راحتر در این جزیره زیبا به فکر اجاره خودرو باشید.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت کیش استریت پیش از سفر به کیش، با توجه به تعداد روز مورد نظر برای اقامت خود در این جزیزه رویایی، اتومبیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نتیجه اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که قصد دارید با هزینه مناسب تری خودرو انتخاب کنید، انتخاب خودرو های شاستی بلند می تواند گزینه مناسبی از نظر قیمتی باشد. از دیگر مواردی که دانستن آن خالی از لطف نیست این می باشد که ، اجاره اتومبیل کیش ( kish rent car ) به صورت آنلاین می تواند برای شما عزیزان نسبت کرایه اتومبیل کیش به صورت پرداخت نقدی بسیار مقرون به صرفه تر باشد. اجاره اتومبیل در کیش (kish rent car ) به حالت کلی خیلی آسانتر از اجاره اتومبیل در تهران و یا شهرهای دیگر ایران است. از طرف دیگر اگر شما خودرویی را اجاره کنید که از قبل دارای شکایت یا خلافی است، خیلی زود بعد از کمی گشت و گذار در جزیره پلیس جلوی شما را می گیرد و خودروی شما را توقیف می کند.

https://sweechkish.com/

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد