x تبلیغات
مجله پارسی

داروخانه آنلاین بهترین روش خرید اینترنتی داروهای کمیاب

 

همچنین افراد در زمان انتخاب بهترین داروخانه آنلاین فاکتورهای مختلفی از جمله ارسال سریع محصولات، تخفیفات ویژه، ارائه توضیحات جامعی از هر محصول، امکان پشتیبانی آنلاین، تنوع در محصولات، ارسال رایگان سفارشات، امکان دریافت مشاوره، ارائه محصولات اصل و تضمین اصالت کالا و کاربری ساده سایت توجه می­کنند. در اغلب اوقات خرید دارو اصلا کار ساده ای نیست و مدت ها وقت تان را هدر می دهد. بنابراین برای دور ماندن از عوارض ناشی از کمبود آن، باید بطور مصنوعی و از یک منبع بیرونی آن را وارد بدن نماییم که این کار با خوردن مکمل امکان­پذیر است. بنابراین میتوانید سوالات خود را در زمینه داروهای مورد نظر، با مشاور متخصص پزشکی داروخانه، در میان بگذارید و پاسخ مناسب آن را به صورت آنلاین و ظرف مدت زمان چند دقیقه، دریافت کنید. از طریق مراجعه به وب سایت داروخانه آنلاین همچنین میتوانید داروهای مجاز را، که دارای مجوز قانونی هستند، بدون نسخه پزشک دریافت و به صورت اینترنتی خریداری کنید. نکته­ای که باید متذکر شویم آن است که داروی بی ­نسخه به معنای مصرف بی­رویه یا بدون نیاز نیست زیرا بسیاری از داروها علاوه بر فوایدی که دارند عوارض جانبی نیز به همراه دارند؛ بنابراین خرید برخی از اقلام نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات دارد که در داروخانه اینترنتی این امکان برای شما وجود دارد تا از راهنمایی مشاورین پزشکی سایت بهره­مند شوید.

از این­رو بسیاری از خریداران بدنبال پیدا کردن یک داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان هستند زیرا برای مصرف­کندگان دریافت رایگان سفارشات نوعی تخفیف محسوب می­شود و این موضوع می­تواند خریداران را تشویق به خرید بیشتر نماید. زیرا افراد نگران هستند که کدام مکمل را سفارش دهند و این موضوع می تواند تنش های زیادی را در آنها به وجود بیاورد. شما می ­توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای ایران که هستید وارد یک داروخانه https://binoskhe.com/ تمام عیار شوید، میان قفسه ­ها بچرخید و محصولات و خدمات دارویی دریافت کنید. خرید از داروخانه آنلاین یکی از راههای مناسب برای دریافت بسیاری از محصولات بهداشتی، آرایشی، مراقبتی و دارویی میباشد. وب سایت داروخانه اینترنتی دارشید در طراحی منطبق براستاندارهای امروزی فضای وب، محصولاتی چون مکمل های دارویی، داروهای گیاهی، مکمل های ورزشی، کالاهای پزشکی، محصولات بهداشتی و آرایشی، محصولات زیرمجموعه مادر و کودک، زیرمجموعه محصولات سلولزی و… داروخانه آنلاین تینا با مجوز رسمی در زمینه فروش محصولات غیر دارویی و زناشویی اصل و مجاز ،مکمل های بدنسازی، چاقی و لاغری ، افزایش قد ، آرایش و بهداشتی و تجهیزات پزشکی ، امکان خرید آنلاین راحت و مطمئن را در هر ساعت شبانه روزی فراهم کرده است.

این نوع از داروخانهها همانطور که از نامشان نیز مشخص شده در فضای اینترنت فعالیت میکنند و سفارشات مشتریان را از طریق شرکتهای پست و یا شرکتهای حمل و نقل و یا وب سایت اینترنتی داروخانه، برای مشتریان خود ارسال مینمایند. این داروخانه به پشتیبانی داروخانه شبانه ­روزی آرامش واقع در تهران با هدف ارائه تمامی محصولات بی­ نسخه با قیمت مناسبتر مشغول به فعالیت می­باشد. تمامی داروخانههای آنلاین شرایطی را مهیا کردهاند تا سفارش مورد نظر شما بدون نیاز به پرداخت پول پیک یا پست به دست شما برسد. در پایان دوباره به تمامی افراد متذکر می شوم بهتر است به شایعات توجهی نداشته باشند و تمرکز خود را بر تقویت سیستم ایمنی و انجام راهکارهایی بگذارند که سازمان های معتبر مانند سازمان بهداشت جهانی علام کرده اند. در حال حاضر تنها راه اطمینان از معتبر بودن داروخانه اینترنتی این است که داروخانه آنلاین موردنظر شما، برروی سایت خود مجوزهای الکترونیکی و بهداشتی داشته باشند.

به توصیه پزشکان و متخصصان بهترین راه مقابله با ویروس رعایت نکات بهداشتی، ماسک زدن و دوری از اماکن شلوغ میباشد، داروخانه ها نیز به سبب رفع نیاز بیماران در حال حاضر بسیار شلوغ و پر رفت و آمد میباشند. در حقیقت در مواقعی که شما به صورت حضوری به یک داروخانه مراجعه میکنید لازم است هزینه نسخه خود را نیز پرداخت نمایید. لازم بذکر است مصرف ناآگاهانه از داروهای بدون نسخه از جمله مکمل­ها موجب می­شود تا فرد مصرف­کننده سلامتی خود را به خطر بیندازد بنابراین قبل از مصرف هر گونه دارویی در ابتدا اطلاعات لازم در مورد آن را بدست آورید یا با پزشک خود در این­باره مشورت نموده، سپس آن را مصرف نمایید. خرید از داروخانه آنلاین مزایای زیادی دارد که برخی از آن ها را در زیر نام برده و به اختصار توضیح می دهیم. در زیر به برخی از داروهایی که بی نسخه توسط داروخانههای آنلاین ارائه میشود اشاره کردهایم. امکان دنبال کردن وضعیت سلامت بیمار و سایر خدمات مرسوم در دنیا امکان ارائه در داروخانه اینترنتی را دارند.

پیش‌بینی شما از شرایط فروش کالا با وجود شیوع ویروس اُمیکرون چیست؟

 آنگونه که اتاق اصناف ایران اعلام کرده امسال واحدهای صنفی تعطیل نخواهند شد اما باید بیش از گذشته به فکر رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشند تا مردم با خیال راحت خریدهای خود را انجام دهند. از آنجا که دولت سیزدهم در زمینه واکسیناسیون کار بزرگی انجام داد و کوتاهی‌های گذشته تکرار نشد، به نظر می‌رسد که در این روزها رونق اقتصادی به واحدهای صنفی باز می‌گردد و دیگر نیاز نیست که واحدهای صنفی چشمشان به تسهیلاتی باشد که دست و پا شکسته به برخی از آنها پرداخت شد.

 
با توجه به شیوع دوباره ویروس اُمیکرون این نگرانی بین واحدهای صنفی ایجاد شده است که دوباره با کاهش فروش و تعطیلی مواجه شوند، آیا اتاق اصناف در این خصوص برنامه یا تدابیر خاصی اندیشیده است؟
 
بهترین راهکار و تدبیر در این خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک است لذا از تمام واحدهای صنفی می‌خواهیم که ضمن رعایت پروتکل‌ها و زدن ماسک که امری ضروری و حیاتی است از شهروندان و مراجعان به واحدهای صنفی بخواهند که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا جلوی شیوع این ویروس گرفته شود. زمانی که واحدهای صنفی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و متقابلاً این موضوع را از مردم می‌خواهند، خرید کردن مردم ریسک کمتری پیدا می‌کند و همین امر کمک خواهد کرد که واحدها گرفتار تعطیلی و بخشنامه‌های ستاد ملی کرونا نشوند.
 
بهتر است که بگویم واحدهای صنفی باید بدانند که از این پس باید با وجود این بیماری فعالیت اقتصادی و صنفی خود را ادامه دهند. در شرایط حاضر ضرورت دارد که ابلاغیه‌های ستاد ملی کرونا و رعایت پروتکل‌ها بسیار جدی‌تر دنبال شود. واحدهای صنفی طی سال‌های اخیر بشدت آسیب دیدند لذا برای جلوگیری از هر پیشامدی رعایت جدی الزام‌های ابلاغ شده ضرورت دارد. معتقدم به جهت واکسیناسیون مناسبی که دولت سیزدهم انجام داد و اکنون واکسن در دسترس همه خانواده‌ها هست، واحدهای صنفی مانند دو سال پیش تعطیل نشوند و ماه‌های پایانی سال را با آرامش پشت سر بگذاریم.
 
متأسفانه برخی از واحدهای صنفی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و همین امر موجب شده که مردم در خریدهای خود با چالش‌هایی مواجه شوند، در این خصوص نظارت و بازرسی صورت می‌گیرد؟
 
درصد کمی از واحدهای صنفی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، اکثر واحدهای صنفی قانون مدار هستند و به بخشنامه‌های ابلاغی از سوی دولت و اتاق اصناف احترام می‌گذارند. اگر واحد صنفی قوانین را رعایت نکند طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد. بدین جهت اگر واحدی تخلف داشته باشد، یک بار به آن تذکر داده می‌شود و اگر دوباره رعایت نکند، واحد صنفی به طور موقت تعطیل خواهد شد و البته مدت زمان تعطیلی واحد صنفی بستگی به مرتبه تخلف آن دارد. امید داریم که با رعایت مسائل بهداشتی شاهد تعطیلی واحدهای صنفی نباشیم.
 
پیش‌بینی شما از شرایط فروش کالا با وجود شیوع ویروس اُمیکرون چیست؟
 
طرح فروش فوق‌العاده از اول بهمن در کشور اجرایی شده است، لذا به نظر می‌رسد با طرح یاد شده وضعیت فروش واحدهای صنفی نسبت به دو سال پیش بهبود پیدا کند و حتی رونق بگیرد. از اسفند ۹۸ واحدهای صنفی به جهت شیوع ویروس کرونا آسیب شدیدی دیدند و لذا تمام سعی ما این است که در این روزها واحدهای صنفی با چالش جدیدی مواجه نشوند. واحدهای صنفی باید شرایط را به گونه‌ای مدیریت کنند که مردم با خیال راحت خرید داشته باشند، لذا با توجه به گذراندن پیک‌های مختلف به نظر می‌رسد که مردم برای خرید شب عید دچار مشکل نخواهند شد.

کارواش صنعتی علاوه بر عملیات شستشو، فرآیندهای دیگری مانند رنگآمیزی و لایهبرداری را نیز انجام میدهد

 

کارواش صنعتی علاوه بر عملیات شستشو، فرآیندهای دیگری مانند رنگآمیزی و لایهبرداری را نیز انجام میدهد. این امر علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود، نیاز به نیروی کارگر را نیز کاهش می دهد. دستگاه جاروبرقی نیز یک از تجهیزات مورد نیاز کارواش می باشد که بسیار کارآمد می باشد. برای شستشوی داخلی خودور: که در کارواش های دستی و هم کارواش اتوماتیک انجام می شود نیاز به ابزارهای مشابهی دارد از جمله: مبل شوی، جاروبرقی صنعتی ، دستگاه کفی شوی و دستگاه بخار شوی. در واقع افراد هزینه اضافی برای تهیه مواد شوینده پرداخت نمی کنند اما در صورت نیاز و ضرورت در برخی مواقع می توان فرایند شستشو را با کمی مواد شیمیایی انجام داد. تایمر آبیاری اتوماتیک : تایمر رایج که استفاده زیادی بین افراد و گلخانهها دارد همین مدل اتومات است که زمانبندی آن توسط خود شما صورت میگیرد . تایمر آبیاری بهکو یکی از اجزای مهم و کاربردی در سیستم های آبیاری مزارع و باغ ها است که مدت زمان آبرسانی را به صورت هوشمند برنامه ریزی می کند. پمپ کارواش یکی از دستگاه های مکانیزه و بسیار کاربردی است که در سه نوع به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

این کارواش به عنوان یکی از تجهیزات نظافتی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. واترجت هم به صورت ثابت در یک جا و هم به صورت سیار در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مواد شوینده را هم می توان به صورت ترکیبی با آب و هم می توان در حین پاشش آب تزریق نمود. عملکرد تمامی انواع مدل های آن به این صورت می باشد که جریان آب پاشش شده توسط دستگاه، رابطه میان آلاینده ها و سطوح را سست کرده و با فشار بسیار بالا، جرم و آلودگی ها را به طرز اثربخشی از سطوح جدا می سازد. دبی در این پمپ پیستونی از 8 لیتر در دقیقه تا 16 لیتر در دقیقه متغیر است و تا 275 bar فشار تولید میکند. پمپ کارواش صنعتی معمولاً هنگام استفاده کمتر از آب و صرفهجویی در مصرف آب استفاده میشود. البته ناگفته نماند هر نوع مواد شوینده ای قابل مصرف در دستگاه نیست و باید مواد شوینده مخصوص واترجت را تهیه نمود. هدف اصلی از استفاده کردن کارواش های صنعتی مصرف کمتر آب و بالا بردن سرعت نظافت است.

https://abniro.com/car-wash-3-ph/

حتی اگر نیاز به دو ایستگاه آبیاری دارید باز هم می توانید از تایمر های آبیاری که دو خروجی دارند استفاده کنید. 2. RunTime: مدت زمان آبیاری را نشان میدهد. هانتر نام یکی از بهترین و بزرگترین برندهای موجود در زمان حال در زمینه تولید تایمر آبیاری دیجیتال در دنیا میباشد. این آبیاری را طبق برنامه تایمر اوربیت از پیش تعیین شده امکان پذیر می کند. در برخی مدل ها که دارای وای فای می باشند، دستگاه توسط اپلیکیشن به تلفن همراه شما متصل می شود و کنترلر آبیاری طبق برنامه ای که شما از پیش تعیین می کنید آبیاری گیاهان را آغاز می کند و در ساعت معین آبیاری راقطع می کند. تایمر آبیاری نسبت به کنترلر آبیاری هوشمند دارای قیمت پایین تری می باشد از این رو برای مصارف خانگی بسیار پر کاربرد و پرطرفدار می باشد. این نوع پمپ، همان دستگاه پلانجری فشار قوی از خانواده جا به جایی مثبت است که از یک عملکرد معمولا چرخشی، برای ایجاد حرکات رفت و برگشت پیستون درون سیلندر استفاده می کند و از طریق آن، فرایند پمپاژ و خروج پرفشار آب را انجام می دهد. پیستونی که درون سیلندر فرو می رود ، حجم یک سیال را تغییر می دهد و در حالی که آن را به درون یک سیال می کشاند یعنی پمپ در حال پمپاژ است.

یک خلاء جزئی ایجاد می شود که بطور مداوم مایعات بیشتری را به داخل پمپ جذب می کند. در قسمت تخلیه ، حجم موجود کاهش می یابد و افزایش نتیجه فشار باعث می شود که مایعات به داخل خط خروجی برسد. پمپ فشارقوی دستگاه باقابلیت تنظیم فشار در بسیاری از مدلها، امکان شستشوی انواع سطوح و آلودگیها را فراهم میکند. همچنین با استفاده از کارواش با فشار آب شدید میتوان روند شستشو را بهراحتی تسریع و تکمیل کرد. پمپ، فیلتر آب ورودی، موتور، نازل، شلنگ با فشار قوی، لنس تفنگی از جمله مهم ترین اجزای سازنده یک واترجت صنعتی هستند. نازل یکی از مهمترین تجهیزات شستشوی ماشینهای صنعتی است که معمولاً با قاشق یا تیغه همراه دستگاه تهیه میشود. علاوه بر این، تجهیزات صنعتی را میتوان یکی از ملزومات هر مرکز کارواش شخصی یا عمومی دانست که باکیفیت بسیار بالایی در بازار ارائه میشود و میتوانید از آن استفاده کنید.

وقوع حادثه برخورد قطار با یک دستگاه وانت بار در تقاطع موسوم به باغخواص

علیرضا ابراهیمی روز شنبه گفت: عوامل امدادی شهرستان ورامین با اطلاع از وقوع حادثه برخورد قطار با یک دستگاه وانت بار در تقاطع موسوم به باغخواص سریعا به محل اعزام و نسبت به ایمن سازی منطقه اقدام کردند.

وی افزود: در این حادثه ۶ نفر به شدت مصدوم شدند که پس از اقدامات اولیه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی اظهار داشت: تا کنون فوت هیچ یک از سرنشینان خودرو اعلام نشده است.

ابراهیمی تصریح کرد: در این حادثه قطار از ریل خارج شده که اقدامات اولیه برای بازگشایی مسیر در حال انجام است.

راه آهن سراسری تهران- مشهد در عبور از ورامین، جاده‌های روستایی جنوب این شهرستان را در چند نقطه قطع می‌کند که به دلیل تکمیل نشدن پروژه‌های زرگذر و روگذر، خودروها مجبورند در مناطقی مانند تقاطع باغخواص، قاسم آباد و روستای قلعه بلند از روی ریل عبور کنند که این امر هر از چندگاهی موجب بروز حادثه برخورد قطار با خودروها و یا عابران می‌شود.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

کاهنان که قشر ممتازی را در حسابداری تشکیل می دادند

 

معمولا کاهنان که قشر ممتازی را در سلسله مراتب اجتماعی تشکیل می دادند و ظیفه نگارش را بطور اعم و نگهداری حساب درآمدها و ثروتهای حکومت را بطور اخص به عهده یا در واقع در انحصار داشتند و در عین حال به ثبت برخی از معاملات شهروندان نیز می پرداختند، از جمله در تمدن باستانی سومر ( Summer ) نظام مالی جامعی برقرار بود و کاهنان سومری علاوه بر نگهداری حساب درآمدهای حکومتی، به نحوی موجودی غلات، تعداد دامها و میزان املاک حکومتی را محاسبه می کردند. سکه به عنوان واحد پول حدود ۷۰۰ سال قبل از میلاد در لیدی( Lydia ) ابداع گردید.(لیدی سرزمینی باستانی است که در آسیای صغیر، کنار دریای اژه بین میزی ( Mysia ) و کاری( Caria ) قرار داشت. از سوی دیگر، محمدبن محمد ابوالوفای بوزجانی در قرن دهم میلادی یعنی پنج قرن قبل از لوکاپاچولی رساله ای به نام ضروریات علم حسابداری برای کاتبان و کاسبان نوشت که راهنمای خوبی در حساب عملی بود. حسابداری در جهان نزدیک به ۶۰۰۰ سال قدمت دارد و تاریخ نخستین مدارک کشف شده حسابداری به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد. پاچیولی کشیشی بود که در دانشگاههای جمهوریهای پروجا، ناپل، پیزا و فلورانس ریاضیات تدریس می کرد و با اندیشمندان بزرگ هم عصر خود از جمله پیرو دلا فرانسسکا ( piro della francedca )، لئون باتیستا آلبرتی ( Leon Battista Alberti ) و لئونارده داوینچی ( Leonardo da Vinci ) دوستی نزدیک داشت. 

نرم افزارهای یکپارچه یا Integrated software مجموعه ای از نرم افزار ها هستند که برای انجام امور مشابه و نزدیک به هم طراحی شده اند. دغدغه ای که برای کارفرمایان وجود دارد و از طرفی این دغدغه ای که برای خود حسابداران به منظور عدم ثبات کاری و یا موفق نشدن در آزمون مصاحبه است. دوره های مجزا در تمام روزهای هفته و برای کارمندان روز های پنجشنبه و جمعه در آموزشگاه آریا تهران برگزار می شود. بسته تولیدی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ویژه صنایع مونتاژ و بسته بندی ، امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد. حسابداری صنعتی یا بهای تمام شده عموماً در واحدهای صنعتی برای محاسبه قیمت فروش بر مبنای بهای تمام شده هر محصول و ارائه گزارشات برای محصولات، خدمات و فعالیتها استفاده میشود. در نرم افزار حسابداری یکپارچه میزان علاوه بر پوشش شرکتهای بازرگانی، خدماتی میتوانید گزارشات را برای هر مرکز هزینه یا واحدها و یا بصورت تجمیعی داشته باشید تا بتوانند سود زیان را برای یک پروژه و یا تمامی پروژهها بدست بیاورند، که نیازهای شرکتهای پیمانکاری هم پوشش داده شود. برای مطالعهی بیشتر در ارتباط با این ویژگی، به محصول یکپارچه سازی مراجعه نمایید.

همچنین محصول ابری 360 که برا خرده فروشی ها تهیه شده و درنهایت حسـابداری شخصی پارمیس همراه که برای مدیریت مالی شخصی و خانوادگی را تولید نموده است. حسابداری نیاز با استفاده از تجربیات مدیران مالی زبده ای همچون دکتر ساسان مهرانی با توجه به آخرین استانداردهای حسابداری، تمامی مهارتهایی که لازم است در محیط کار واقعی بیاموزید را در قالب هفت گام با عنوان آموزش صفر تا صد حسابداری بازار کار تولید نموده تا شما بتوانبد از این دوره آموزشی با ارزانترین قیمت نسبت به دورههای مشابه استفاده نمایید. سازمان جدید سرمایه، نقش شرکتهای سهامی و بورسهای اوراق بهادار بعد تازه ای به حسابداری بخشید و آن لزوم ارائه گزارشهای مالی به سهامداران برای آگاه کردن آنان از چگونگی اداره سرمایه هایشان، ارزیابی عملکرد و سنجش کارایی مدیران و گردانندگان شرکت و بالاخره آینده سرمایه گذاریشان بود. بازار سرمایه و شرکتهای سهامی این امکان را فراهم آورد که تعداد زیادی از صاحبان سرمایه، با سرمایه های کوچک و بزرگ در یک واحد اقتصادی مشارکت کنند و به این ترتیب مشکلات تامین سرمایه های کلان برای ایجاد ساختمان، خرید ماشین آلات و احداٍ تاسیسات یک کارخانه بزرگ یا طرح بزرگ صنعتی برطرف گردید.

وظیفه نوین حسابداری را حسابداران شاغل در موسسات نمی توانستند به تنهایی انجام دهند زیرا وجود رابطه استخدامی مستقیم آنان را به پذیرش نظرات مدیران واحدهای اقتصادی در تهیه صورتهای مالی ناگزیر می کرد و از طرفی اشتغال آنان در موسسات، نوعی جانبداری طبیعی از آن موسسات را در پی داشت. اقتصادی مناسبی را برای رشد سوداگری فراهم آورد.بدین معنی که در این جمهوریهای کوچک هیچ مانعی در راه تجارت آزاد، حتی تجارت با سرزمینهای دوردست وجود نداشت و استفاده از سرمایه به صورت سرمایه مولد یا سرمایه تجاری مانند کشتیها و سایر وسایل بازرگانی امکان پذیر و متداول بود. با رشد کسب و کار، فرآیند ها نیز پیچیده تر خواهند شد، با یکپارچه سازی سیستم های ضروری کسب و کارتان با یکدیگر، می توانید این پیچیدگی را از بین ببرید. در قرون سیزدهم و چهاردهم همزمان با رشد بازرگانی، صنعت و بانکداری، پیشرفت زیادی در تکنیک نگهداری حساب بوجود آمد. در اوایل قرن چهاردهم دو اصطلاح بدهکار و بستانکار ، یعنی دو واژه ایتالیایی دادن( dare ) و گرفتن(avere) کاملا متداول گردید. پیشرفت تازه در قرن چهاردهم ابداع شکل دو طرفه حساب بود که در سمت چپ اقلام بدهکار و در سمت راست اقلام بستانکار، نوشته می شد و با این کار چگونگی ثبتها آشکار می گردید.

آیا زگیل تناسلی باعث سرطان میشود؟

داده های حاصل از مطالعات شرکت کنندگان انسانی در مورد استفاده از ایمیکیمود در دوران بارداری محدود است. گزارشهای موردی محدود، ارتباط بین درمان با کرم ایمیکیمود و تشدید بیماریهای پوستی التهابی یا خود ایمنی (مانند پسوریازیس، ویتیلیگو یا درماتوز لیکنوئید) را نشان میدهند. ضایعات کراتینه شده بهتر به درمانهای حذف فیزیکی پاسخ میدهند. به طور کلی درمانهای شیمیایی روی زگیلهای مرطوب، نرم و غیرکراتینیزه در ناحیه تناسلی مؤثرتر است. این بیماری از شایع ترین بیماری های تناسلی است. نوع 1 و 2 باعث زگیل های شایع در افراد مبتلا به عفونت می شود. او با اشاره به اینکه در ایران سه درصد افراد، مبتلا به انواع بیماری هپاتیت هستند، اظهار کرد: از آنجاکه هپاتیت B و C از طریق ترشحات بدن و خون انتقال پیدا میکند بنابراین روابط جنسی و سرنگ آلوده از جمله راههای انتقال این نوع بیماری است. Imiquimod یک تقویت کننده ایمنی موضعی فعال و مورد استفاده بیمار است که تولید اینترفرون و سایر سایتوکینها را تحریک میکند. در صورتیکه پزشک به اچ پی وی یا هر عفونت دیگری مشکوک شود، انجام تست پاپ اسمیر یا آزمایش خون را تجویز میکند که در صفحه مربوط به آن می توانید راههای تشخیص این عارضه را بطور جامع تر مطالعه کنید. 

ویروس HPV یا پاپیلوما ویروس DNA داری است که باعث ایجاد زگیل تناسلی در نواحی مختلف اطراف آلت تناسلی مردان یا زنان و همچنین مقعد می شود .زگیلها به شکل ضایعات توپر و برجسته گوشتی ظاهر می شوند و اکثراً تیره تر از پوست نواحی سالم بوده و در موارد کمتر می تواند هم رنگ پوست یا کم رنگ تر باشد . یکی از راه های درمان «تری کلرواستیکاسید» (TCA) است که یک اسید موضعی با غلظت 90 درصد است و باعث ریزش زگیل ها می شود. اما ویروس HPV شامل 100 ها تیپ گوناگون است که برای تشخیص نوع آن باید از آزمایش خونی به نام تست HPV کمک گرفت. کاندوم بهترین نوع محافظت در برابر بیماریهای مقاربتی و بارداری است. اچ پی وی (HPV) نوعی ویروس می باشد که در هنگام به وجود آمدن می تواند به دو دسته تقسیم شود که درمان این دو نوع زگیل تناسلی اچ پی وی (HPV) از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد که شما می توانید با استفاده از قارچ گانودرما به بهبود هر دو مورد بپردازید.

به طور مشابه، کرم ایمیکیمود 3.75درصد باید یک بار هر شب قبل از خواب به مدت حداکثر 8 هفته استفاده شود. واکنشهای التهابی موضعی، از جمله قرمزی، تحریک، سفتی، زخم یا فرسایش و وزیکولها ممکن است با استفاده از ایمیکیمود رخ دهند و هیپوپیگمانتاسیون نیز شرح داده شود. ضایعات کراتینه شده و غیرکراتینه شده ممکن است به ایمیکیمود پاسخ دهند. برای اکثر بیماران، درمان منجر به رفع زگیل میشود. ظاهر زگیل همچنین میتواند منجر به ناراحتی روانی اجتماعی قابل توجهی شود، بنابراین برداشتن آن میتواند نگرانیهای زیبایی را از بین ببرد. با پیشرفت های علم پزشکی تاثیر این روش درمانی بر روی درمان این بیماری ثابت شد و پس از آن کاربردهای گسترده ای در این زمینه پیدا کرد.کرایوتراپی عمدتا در 3 فاز زیر انجام می شود: 1- با قرار گیری ماده ی خنک کننده در مجاورت پوست انتقال سریع حرارت از سطح پوست آغاز می شود و مقدمات تخریب ضایعات سلولی را ایجاد می نماید.2- با فریز کردن ضایعه وضعیت هیپراسموتیک در سلول ها به وجود می آید و چنین شرایطی منجر به تخریب ناگهانی ضایعات و سلول های آسیب دیده می گردد.3- التهاب محل ضایعات که واکنش طبیعی پوست در برابر مرگ سلول هاست.

زیرا پاپ اسمیر، سلول های عفونی غیر طبیعی را شناسایی می کند که می تواند نشانه ای از احتمال بروز سرطان باشد. عمل جراحی اغلب برای زائده های روی پوست کاربرد داشته و اگر زگیل داخل واژن یا مقعد باشد، از لیزر برای از بین بردن آن استفاده می کنند. این محلول نباید بیش از 0.5 میلیلیتر استفاده شود و همچنین نباید در دهانه رحم، واژن یا کانال مقعدی که محل اتصال مستعد تغییرات دیسپلاستیک است، استفاده شود. سطح کل زگیل تحت درمان نباید از 10 سانتیمتر مربع تجاوز کند و حجم کل پودوفیلوکس باید به 0.5 میلیلیتر در روز محدود شود. دو بار در روز این کار را انجام دهید. درمان زگیل تناسلی باید بر اساس اندازه، تعداد و محل آناتومیک زگیل انجام شود. بیماران باید قبل و بعد از هر بار استفاده دستهای خود را بشویند. از آنجایی که همه درمانهای موجود دارای کاستیهایی هستند، پزشکان گاهی اوقات از درمان ترکیبی استفاده میکنند (به عنوان مثال، کرایوتراپی توسط ارائهدهنده با درمان موضعی اعمال شده توسط بیمار در فاصله زمانی). همیشه باید قبل از استفاده از درمان های زگیل تناسلی با پزشک مشورت کنید. کرمImiquimod 5 درصد باید یک بار قبل از خواب، 3 بار در هفته و تا 16 هفته استفاده شود.

سویه بسیار مُسری اومیکرون دارای پتانسیل فرار از محافظت ایمنی

 بر اساس مطالعه جدید محققان دانشگاه کلمبیا آمریکا، سویه بسیار مُسری اومیکرون دارای پتانسیل فرار از محافظت ایمنی ناشی از واکسن‌ها و عفونت طبیعی است و همچنین اکثر درمان با آنتی بادی مونوکلونال را بی اثر می‌کند.

 
نتایج پژوهش جدید، نیاز به واکسن‌ها و درمان‌های جدیدی را نشان می‌دهد که چگونگی تکامل ویروس را به زودی پیش‌بینی می‌کند.
 
مطالعه جدید، توانایی آنتی بادی‌های تولید شده توسط واکسیناسیون را برای خنثی کردن سویه اومیکرون در سنجش‌های آزمایشگاهی آزمایش کرد؛ آنتی بادی‌ها در برابر ویروس‌های زنده و در برابر شبه ویروس‌های ساخته شده در آزمایشگاه به تقلید از اومیکرون آزمایش شدند.
 
یافته‌ها نشان داد که آنتی‌بادی‌های افرادی که با هر یک از واکسن‌های کووید ۱۹ دوبار واکسینه شده بودند، در خنثی‌کردن سویه اومیکرون در مقایسه با سویه های قبلی تأثیر کمتری داشتند.
 
حتی آنتی بادی‌های افراد مبتلا شده به کووید ۱۹ در گذشته نیز کمتر قابلیت خنثی سازی اومیکرون را داشت.
 
نتایج نشان داد افرادی که واکسن تقویت کننده واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده بودند، محافظت بهتری داشتند، اگرچه حتی آنتی بادی‌های آنها نیز فعالیت خنثی‌کننده‌ای کمی در برابر اومیکرون نشان دادند.
 
«دیوید هو»، سرپرست تیم تحقیق، می‌گوید: «نتایج جدید نشان می‌دهد افرادی که قبلاً به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند و افرادی که کاملاً واکسینه شده‌اند در معرض خطر ابتلاء به سویه اومیکرون قرار دارند».
 
وی در ادامه افزود: «حتی تزریق دوز سوم تقویت کننده ممکن است به اندازه کافی در برابر عفونت اومیکرون محافظت ایجاد نکند، اما توصیه می‌شود که یک واکسن را دریافت کنید، زیرا همچنان از ایمنی بدن بهره مند خواهید شد.»
 
در این مطالعه، محققان چهار جهش سنبله جدید در اومیکرون را شناسایی کردند که به ویروس کمک می‌کند تا از آنتی بادی‌ها فرار کنند و نیاز به رویکردهای جدید برای مبارزه با این نوع را نشان می‌دهد.

پیدا کردن و یافتن بک لینک رقبا یکی از مراحل لینک بیلدینگ

پیدا کردن و یافتن بک لینک رقبا یکی از مراحل لینک بیلدینگ است. چرا که شما به کمک یافتن لینک هایی که رقبای شما ساخته اند می توانید در آن منابع نیز لینک بسازید و بسیار سریع از رقیب خود پیشی بگیرید. اما سوال اینجاست که چگونه لیست بک لینک های رقبا را بدست آوریم و بررسی بک لینک های سایت رقبا برای لینک بیلدینگ چگونه انجام می شود؟

 
ابزارهای زیادی برای پیدا کردن بک لینک ها وجود دارند که ما لیستی از این ابزارها را خدمتتان معرفی خواهیم کرد و چند سایت بررسی بک لینک بعد از خرید بک لینک قوی را که تقریبا بهترین ابزارهای فعلی هستند. امیدواریم که این مقاله بتواند پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد.
 
بک لینک چیست؟
پیش از هرچیزی ابتدا اجازه دهید که بک لینک را معرفی کنیم. هرگاه سایتی در صفحه ای که متعلق به خودش است به سایت شما لینک بدهد، میگوییم شما از آن سایت یک بک لینک دریافت کرده اید.
 
حال ممکن است سایتهای زیادی در زمانی کوتاه به سایت شما لینک بدهد، آنگاه چگونه می توان لیست بک لینک ها را کشف کرد؟ اینجاست که باید دست به دامن ابزارها شد و از آنها کمک گرفت. هر ابزاری مزایا و معایب خود را داراست اما وظیفه ما در این نوشته، معرفی ابزارها بوده و پیشنهاد میکنیم که ابزارها مختلف را بررسی و تست نمائید تا بهترین ابزار را جهت کشف بک لینک انتخاب کنید.
 
کشف بک لینک با سرچ کنسول گوگل
سرچ کنسول را همه می شناسند. ابزاری که بدون آن قطعا سئوی سایت بسیار مشکل خواهد بود. تمامی گزارشات مهم و حیاتی سایت ما توسط سرچ کنسول به ما داده میشود. این ابزار یک دستیار تمام وقت و با وفا برای سئوکارهاست.
 
برای ورود به بخش گزارش بک لینک های سرچ کنسول کافیست به بخش لینکهای سرچ کنسول مراجعه کنید. این بخش به شما گزارشی از بک لینک هایی که دریافت کرده اید تحویل می دهد که می توانید از آن خروجی نیز بگیرید.
 
اما نکته مهمی را باید بدانید و آن هم این است که گوگل تا حد امکان تعداد بک لینک های کمتری را جهت رتبه بندی به کاربران اعلام می کند. هیچ کس نمی داند چرا تا این حد، تعداد بک لینک هایی که گوگل به شما گزارش داده است کم شده است، با اینکه یقین دارید تعداد بک لینک های شما بسیار بالاتر است. اما همه مطمئن هستند که دلیل اینکه گوگل به تعداد کامل بک لینک های شناسایی شده نرسیده است یا به عبارتی به شما نمایش نداده است، این است که نمی خواهد راز الگوریتم های حیاتی و مهم خود را فاش کند! چون این را می داند که در صورتی که بفهمیم کدام بک لینک باعث رتبه گرفتن سایت می شود و کدام باعث می شود کلمه کلیدی در سرچ ها ظاهر نشود، دیگر از دست اسپمر ها در امان نخواهیم بود. پس این کار شاید به نفع همه باشد.
 
بنابراین اگر لیستی از بک لینک ها را در گزارش سرچ کنسول گوگل نمی بینید به این معنا نیست که آن ها بی ارزش هستند. دیدن لیست لینک های گزارش داده شده نیز ممکن است به معنای با کیفیت بودن آنها نباشد. پس کاملا هشیارانه تر این بخش از سرچ کنسول را بررسی نمائید.
 
اگر به دنبال صادق ترین ابزارها هستید، ابزارهایی که در ادامه معرفی می شوند بهتر هستند.
 
پیدا کردن بک لینک با سایت ahrefs.com
سایت اچرفز یکی از برترین سایت ها جهت تحلیل وضعیت سئوی سایتهاست. توسط این سایت می توانید به راحتی بک لینک های خود یا رقبا را استخراج کنید. البته برای استفاده از این اکانت نیاز به خرید اکانت ahrefs دارید که می توانید از سئوسل تهیه نمائید.
 
یافتن بک لینک در سایت moz.com
سایت ماز نیز یکی از سایتهایی است که به کمک آن می توانید بک لینک رقبا را کشف کنید. با اینکه هر دو اکانت اچرفز و ماز دارای قدرت بالایی هستند اما به عقیده ما، اچرفز در اولویت بوده و ماز می تواند در سطح بعدی به کار برده شود. اما باید به خاطر داشته باشیم که هر کدام از ابزارها معایب و مزایای خاص خود را دارا هستند. برای استفاده از اکانت ماز نیز می بایست اقدام به خرید اکانت Moz نمائید.
 
کشف و یافتن بک لینک در سایت alexa.com
یکی از خبرهای بد که به تازگی منتشر شده (و البته شاید هم خوب) این است که الکسا قصد دارد به فعالیت خود پایان دهد. این سایت در زمان نگارش این نوشته هیچ دلیلی را برای این کار خود اعلام نکرده است. به طور کل ابزارهای مناسبی جهت تحلیل بک لینک ها داشته و بسیار پر کاربرد بوده است. باید صبر کنیم و ببینیم که چه ابزاری می تواند جایگزین قابلیت های الکسا شود.
 
یافتن بک لینک با majestic
این یک ابزار تخصصی بررسی بک لینک است و کار با این ابزار بسیار ساده است به این صورت که کافیست سایت مورد نظر را در نوار جستجوی سایت وارد کرده و به سرعت نتیجه بررسی را مشاهده کنید.
 
پیدا کردن بک لینک ها با linkresearchtools
این سایت یک ابزار مناسب برای بررسی و آنالیز لینک های سایت شماست که با این ابزار می توانید لینک های سایت خود را با استفاده از ۹۷ شاخص مهم آنالیز کنید و در نتیجه بررسی، استراتژی مناسب برای ایجاد لینک در سایت مورد نظر به شما ارائه می شود.
 
کشف بک لینک در leapmarkets
این ابزار نیز بسیار مفید است. به کمک روش های مقایسه ای می تواند گزارش های مناسبی را به شما ارائه دهد.
 
مشاهده بک لینک ها به کمک ranksignals
این نیز ابزار دیگری است که در نتیجه بررسی، تعداد بک لینک های هر سایت را به شما می دهد. ضمناً اگر سایتی قبلاً به سایت مورد نظر لینک داده باشد و اکنون آن لینک را حذف کند، نتیجه بررسی را نیز اعلام خواهد کرد.
 
در نتیجه باید بگوییم که با توجه به اهمیت لینک سازی، لازم است با دید باز و به صورت اصولی عمل کنیم. اقدام اصولی در ابتدا نیاز به بررسی و تحلیل کامل رقبا دارد که به کمک ابزارهای معرفی شده می تواند بسیاری از تحلیل های لازم را انجام دهید.
 
منبع :

ماجرای مرگ راهدار فداکار در جاده برفی

 به نقل از روزنامه همشهری، این راهدار وظیفه‌شناس به نام صفدر شریفی که در اداره راهداری استان آذربایجان شرقی کار می‌کرد، روز جمعه گذشته همراه با معاونت راهداری این استان برای سرکشی، راهی آزادراه تبریز- زنجان شد. آن روز برف زیادی در منطقه باریده بود و راه‌ها نیاز به برف‌روبی داشت.

آنها پس از سرکشی از راهدارخانه‌های بین راه شب را هم در همانجا استراحت کردند؛ اما صبح شنبه وقتی قصد بازگشت داشتند حادثه‌ای اتفاق افتاد. یک کامیون کشنده که حامل تانکر بود به‌دلیل لغزنده بودن جاده قیچی کرده و واژگون شده بود. به‌نظر می‌رسید که چند لحظه بیشتر از این حادثه نمی‌گذرد. معاون راهداری از خودرو پیاده شد و در جاده کمی به عقب برگشت تا توجه خودروهایی را که به محل حادثه نزدیک می‌شدند جلب کند و آنها سرعت‌شان را کم کنند.

همزمان راهدار وظیفه شناس که پشت فرمان بود هم خودرو را کنار جاده رها کرد و با عجله خودش را به راننده تریلی واژگون شده رساند تا از وضعیت او باخبر شود. در همین لحظات بود که چند اتوبوس از راه رسیدند. معاون راهداری با اشاره دست از آنها می‌خواست سرعت‌شان را کم کنند اما یکی از اتوبوس‌ها به شکل سطحی با او برخورد کرد. حادثه بزرگ‌تر اما چند لحظه بعد اتفاق افتاد.

زمانی که اتوبوس دیگری با سرعت به محل حادثه نزدیک شد و راننده نتوانست خودرواش را کنترل کند و درست در زمانی که صفدر شریفی برای برداشتن وسیله نزدیک خودرو راهداری آمده بود با شدت به او برخورد کرد. این تصادف در یک چشم بهم زدن اتفاق افتاد و راهدار وظیفه شناس دچار صدمات زیادی شد. با اینکه دقایقی بعد او به مرکز درمانی منتقل شد اما پیش از رسیدن به آنجا و در میانه راه جانش را از دست داد.

همکاری که وظیفه‌شناس بود

محمد مومنی، یکی از همکاران شریفی در این‌باره به همشهری می‌گوید: ازدست‌دادن صفدر شریفی برای ما تلخ و ناگوار است. او و همه همکارانم در راهداری برای خدمت رسانی به مردم جان‌شان را کف دست‌شان گرفته‌اند و متأسفانه هرسال، به‌خصوص در فصل سرما که بارش برف جاده‌ها را دچار مشکل می‌کند شاهد ازدست‌دادن همکاران‌مان هستیم.

او در ادامه می‌گوید: در این حادثه هم صفدر شریفی برای نجات جان راننده تانکر جان خودش را از دست داد. او وقتی دید تانکر واژگون شده برای نجات راننده سراغ او رفت اما خودش دچار حادثه شد و جانش را از دست داد و در ادامه معلوم شد راننده تانکر هم جان باخته است. صفدر شریفی از نیروهای وظیفه‌شناس و فداکار راهداری بود. یادم می‌آید سال گذشته که برف سنگینی باریده بود او 72ساعت مداوم همراه با مدیرکل راهداری در جاده‌ها بودند به مردم کمک می‌کردند و تلاش داشتند راه را باز کنند.

پدرم عاشق خدمت به مردم بود

حالا با گذشت چند روز از جان‌باختن این راهدار وظیفه‌شناس اعضای خانواده‌اش بیشتر از همیشه جای خالی او را احساس می‌کنند. میلاد فرزند بزرگ او به همشهری می‌گوید: پدرم حدود 20سال در راهداری کار می‌کرد و عاشق خدمت به مردم بود. بارها در برف و سرما به‌خودروهایی که در جاده گرفتار شده بودند کمک می‌کرد و برای‌شان زنجیرچرخ می‌بست.

او در ادامه می‌گوید: پدرم همه عمرش را برای ما گذاشته بود. همیشه من و خواهر کوچک‌ترم را نصیحت می‌کرد که به هر قیمتی که شده درسمان را بخوانیم. آخرین مرتبه یک روز قبل از حادثه پدرم را دیدم و چهره‌اش در ذهنم حک شده است. ازدست‌دادن او برای ما سخت است و نمی‌دانیم چطور با این غم بزرگ کنار بیاییم.

 
 
 

نکات مثبت ثبت شرکت در عمان

 

خلاصه ای از کشور عمان

به گزارش رصد اقتصادی کشور سلطان نشین عمان ، کشوری پادشاهی است که در شرق شبه جزیره عربستان واقع شده که شهر مسقط نام پایتخت آن است . کشور عمان با ایران دارای مرز آبی است .

کشور عمان دارای دو برون بوم است . بخش کوچکی از این کشور در قسمت جنوبی تنگه هرمز به نام مسندم است . بخش برون بوم عمان که به نام مدحا نامیده می شود توسط کشور متحده عربی احاطه گردیده .

آقای محسن ضرابی رئیس وقت اتاق بازرگانی ایران و عمان بیان داشته است که : فضای کسب و کار مناسب ، تورم زیر 3 درصد ، نرخ سود مناسب تسهیلات برای سرمایه گذاران ، پل ارتباطی برای صادرات کالاهای ایرانی به کشور عمان ، مقررات آسان برای ثبت شرکت در عمان و مناطق آزاد این کشور از جمله امتیازهای این کشور به تجار ایرانی است .

دولت عمان گسترش فعالیت های صادراتی خود را روی محصولات غیرنفتی گذاشته است تا بتواند از این راه به تجار و فعالین رشته های ماهیگیری ، تولیدی ، دارویی ، معدنی و غیره ایجاد نماید .

د رحال حاضر ستون فقرات اقتصادی عمان صنعت نفت و گاز است که رجال سیاسی و اقتصادی سعی برآن دارند با ایجاد توسعه و رشد در رشته هایی مانند جهانگردی ، فناوری ، هتل داری ، حمل و نقل ، تولید ، معدن و صنایع عطر این وابستگی را تا حدامکان کم نماید .

برای سرمایه گذاری خارجی در یک کشور دیگر چند ویژگی بسیار اهمیت دارد که عبارتند از : روابط حسنه سیاسی ، امنیت سرمایه گذاری و نزدیک بودن دو کشور ازنظر جغرافیایی که این خصوصیات برای دو کشور ایران و عمان بسیار قابل توجه است . کشور عمان با داشتن این ویژگی ها توانسته است نظر سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب نماید

ولی قبل از هرگونه اقدام به سرمایه گذاری می بایست شرایط لازم را برای رفع موانع قانونی و ایجاد بستر های مناسب فراهم نمود ، که ثبت یک شرکت یا مؤسسه قانونی از الزامات اولیه است . برای این منظور کشور عمان توانسته است با ایجاد شرایط بسیار سهل و آسسان این اقدام را میسر نماید .

امکانات متعددی مانند زیر ساخت های به عمل آمده ، اتصالت تجاری مطمئن با بسیاری ازکشورهای مترقی در امور اقتصادی و تجاری ، امنیت های بالا در مبادلات ، دستورالعمل های حقوق مالکیت و اقدامات در شبکه های بین المللی ، تصویب پروژه های مصوبه جهت ایجاد مشارکت های عمومی و خصوصی ، ایجاد تنوع اقتصادی که منجر به ادغام مشاغل و منبع انسانی شده است ، تمرکز در بوجود آوردن یک شهر هوشمند با ایجاد شبکه های بین المللی ، فعالیت درخصوص رسیدن به کشوری عاری از مالیات .

نکته ای کوتاه درمورد ثبت شرکت

برای ثبت هرگونه شرکت در کشور عمان می بایست سهام شرکت سی درصد دراختیار و به نام طرف عمانی و هفتاد درصد به نام طرف خارجی می باشد . هر شرکت می بایست در شش ماهه اول شروع فعالیت خود و از زمان و تاریخ ثبت شرکت قدرت سودآوری و بیزینس خود را ثابت نماید . پس از این شش ماه مجوز فعالیت او 2 سال تمدید می گردد که به مرور هر دو سال با تقاضای مدیران شرکت قابل تمدید است . از زمان اولین درخواست ثبت شرکت تا صدور اولین مجوز در کشور عمان 30 تا 45 روز به طول می انجامد .       

 

صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعد